God Bless You 14

7. července 2013 v 14:31 | Doris |  God bless you
Bill ani nevěděl, co se v něm právě odehrává. Byl vystrašený tím zjištěním, že Benedikt něco odhalil. A zároveň byl naštvaný. Nevěděl přesně proč. Byl naštvaný na sebe, na Toma, paní Kaulitzovou i na Benedikta. Proč k němu mluvil, jako k nějakému kacíři ze středověku. Nic špatného neudělal. Ano… políbil Toma a to nebylo správné. To si uvědomoval, ale pro rány boží nebyl ještě kněz, tak špatné to nebylo. Dokonce začínal i trochu zastávat Tomův názor na Boží kázání "miluj bližního svého" ….ano věděl, že to bylo myšleno jinak, než to Tom použil, ale proč by vlastně člověk nemohl milovat jiného? A miloval on vůbec Toma? To nevěděl, ale věděl, že dokud nebude kněz, nechce promrhat všechno to krásné, co mu Tom nabízí. Natáhl přes sebe mikinu, kapuci přehodil přes hlavu a opustil bránu kláštera. Skoro běžel směrem k zámečku. Srdce mu bušilo neskutečným vzrušením z něčeho zakázaného. Připadal si jako Eva. Hříšná Eva trhající ovoce ze zakázaného stromu. A líbilo se mu to. Doběhl před vstupní dveře zámečku a stiskl zvonek. Dveře se otevřely a v nich stála paní Kaulitzová.
"Oh Bille… co vás sem přivádí?" Usmála se a poodstoupila ode dveří, aby mohl vejít. Bill nechtěl mluvit... nechtěl čekat už ani vteřinu navíc.
"Přišel jsem za Tomem. Musím s ním mluvit. Je doma?" Vychrlil ze sebe zcela neslušně. Na zdvořilost nyní neměl ani pomyšlení. Cítíl se tak šťastně a tak krásně, že to nemohl přebýt žádný jiný pocit. I když se mu kolena lehce chvěla a hodně hluboko v hlavě mu zapínalo stopku jeho světské já. Ignoroval to. Vůbec poprvé dokázal cokoliv ignorovat a byl si na sto milionů procent jistý, že to co teď dělá je správné.


"Ovšem. Je nahoře. Druhé dveře vpravo. To je jeho pokoj." Usmála se Simone přesvědčená, že se chlapci opět udobří nebo bůh ví, co se mezi nimi stalo. Bill vyběhl schody po dvou. Chvil se zarazil před dveřmi. No nakonec se na to vykašlal. Neobtěžoval se ze zaklepáním. Vpadl do pokoje a první co udělal bylo, že dosedl na šokovaného Toma, který se tak akorát stihl posadit na posteli. Omotal mu ruce kolem krku, nohy kolem boků a začal ho líbat. Tak náruživě a naléhavě jak to zrovna teď v sobě cítil. Tom jen zamrkal a trvalo mu snad minutu, než si uvědomil, co se děje a omotal ruce kolem Billova těla. Bill se po chvíli odtáhl a opřel si čelo o to Tomovo. Držel jeho tvář a prohlížel si ho. Tom byl šokem zbaven slov i myšlení.
"Co to do tebe vjelo?" Vykoktal ze sebe naprosto vyvedený z míry. Zároveň se ale cítil tak skvěle a plný, jako snad ještě ne.
"Miluj bližního svého." Pousmál se Bill.
"Ale já neřekl že tě miluju. Nemůžu." Zakroutil Tom hlavou a pohladil Billa po vlasech. Měl pocit že se dívá do tváře samotného Boha. Nic totiž nemohlo být dokonalejší, než Bill a pokud je Bůh nejdokonalejší, pak musí přebývat v Billovo těle.
"A já ještě nejsem kněz." Namítl Bill na oplátku a znovu začal Toma náruživě líbat. Tentokrát i se stejně vřelou odezvou.
Tom byl opravdu překvapený, z toho chování, ale nemínil se bránit. To vůbec ne. Vždyť poslední dobou o ničem jiném nesnil. Oplácel ty sladké polibky. Musel se ale usmát, Bill přeci tvrdil, že tohle ještě nikdy nedělal, ale jeho chování tomu moc neodpovídalo. Ne, že by jej podezříval, že se tahal kde s kým, ale nějakou skutečnost mu musel zatajit, jinak to nebylo možné. Bill líbal tak hezky, vášnivě, ale přesto to nebylo nějaké nesmyslené strkání jazyka až do krku. Užívali si tu dokonalou blízkost. Byl to Tom, kdo porušil ty polibky.
"Počkej, měl bych asi raději zamknout." Zasmál se a i s Billem se natáhl ke dveřím, aby mohl otočit klíčem. Bill se trochu zastyděl nad sebou, když mu pomalu docházelo, co to vlastně udělal, ale nelitoval toho. To ani náhodou. Spíše se divil, že to neudělal už před tím. Tentokrát to byl Tom, kdo zase jejich rty spojil v jedny. A byl to taky Tom, kdo Billa začal hladit po stehni. Vlastně se mu nabízela otázka, co vlastně Bill od téhle návštěvy očekává. Chtěl jej prostě vidět a políbit? Nebo... co vlastně přesně chtěl?
"Bille, počkej." Uhnul jeho dalším polibkům a díval se černovláskovi do očí.
"Co?" Bill mu oplácel ten hluboký pohled.
"Já jen... je pěkný, že jsi tady a líbí se mi, co teďka děláš, ale... uvědomuješ si vůbec, že bys neměl? Tedy... co vlastně od toho očekáváš?" Musel se zeptat, nerad by mu ublížil. Sice mu tahle konverzace přišla úplně na palici, vždyť vyrušil tak krásnou chvilku mezi nimi, ale raději ji vyrušil, než aby potom Bill něčeho litoval.
Bill se musel zasmát. Bylo milé, že bere na něj nějaký ohled, ale on prostě nechtěl přemýšlet nad nějakými následky, on si to prostě chtěl užít. Užít si Tomovu blízkost. "
"Tome, vím co dělám. Možná je to šílený, ale... říkal jsi, že se nemůžu vzdát něčeho, co jsem nepoznal jaký je. Pamatuješ? Hned první den na zahradě. A já chci vědět jaký to je, než už budu mít úplný zákaz." Tom se nadechoval, že něco řekne, ale Bill mu položil prst na rty a zakroutil hlavou, aby nemluvil. Pak jej opět už po několikáté začal líbat. Tom mu všehcno oplácel, slastně zavřel oči, když Billova ruka sjela po jeho hrudníku, sice jen přes triko, ale i to už bylo jako jeden velký zázrak. Tom se Billa taky musel dotýkat, nedokázal by se držet a ještě teďka, když se mu naskytla taková příležitost. Nechtěl na černovláska tlačit, ale on začínal mít malý problém v kalhotech. Byl docela překvapený, že už teďka, když bylo jen u polibků. Nechtěl ani domýšlet, co by se mohlo dít, kdyby pokročili někam dál. A to Bill rozhodně chtěl. Nechávál si pročísnout Tomovou rukou vlasy a sám mu vydechl do úst. Tohle bylo tak příjemné. Posunul se na Tomově klíně více k němu a přitáhl si rukama k sobě více jeho tvář až Tom musel vydechnout. Černovlásek si ani neuvědomoval, že se otřel o jeho vzrušení. Zajel Billovi pod triko a pohladil jej po břiše. Bylo tak krásně ploché, on byl prostě celý dokonalý. A než se Bill nadál, jeho triko se válelo někde po podlaze a jelikož nechtěl být pozadu, udělal rychlý proces i s tím Tomovým.
"Ty se nezdáš." Zasmál se lehce Tom a na chvíli se od těch perfektních rtů odtrhl, aby si jej mohl prohlédnout. Kdyby stál, určitě by spadl na zem, jak by se mu podlomila kolena. Trochu se usmál a rukou sjel od ramene až po břicho. Bill se mu díval do tváře, nepřipadal si vůbec hezký a když si prohlédl Tomovo tělo, trochu se zachvěl. Jeho tělo bylo tolik perfektní. A ty svaly. Nasucho polkl a přejel mu po nich rukou. Tohle snad nikdy neviděl, jistě, jak by jen mohl. Vlastně si ani nevšiml, že pod tím vším volným oblečením se skrývá něco takového. Trochu se usmál a zvedl k Tomovi hlavu. Ten se usmíval sledoval jej. Bylo skoro až neuvěřitelné jak byl Bill roztomilý.
"Pojď ke mě." Usmál se Tom a přitáhl si jeho tělo blíže k sobě. Začal zasypávat polibky jeho krk. Nežně jej tam líbal a jazykem přejížděl až pod ucho. Bill byl až překvapený, co s ním tohle dokázalo udělat. Jeho tělem pojížděly jakoby elektrické výboje. Měl takovou potřebu zavzdychat, ale přišlo mu to naprosto blbé, ale udělal to, jen co Tom vsál jeho ušní lalůček. To málem vykřikl. Nestydatě se nabízel Tomovi, který se nad tím musel usmát. Líbal černovláska po celém těle, kam jenom dosáhl. A Bill se nechával. Tohle bylo tak neskutečné, něco tak dokonalého nikdy nezažil. Tom si bral do úst obě jeho bradavky a snažil se mu ukázat všechno, čeho se černovlásek chce vzdát. Bill jen lapal po dechu a div nezrudl studem, jak se jeho klín pobouzel k činnosti. Naneštěstí ta vyboulenina na Billových upnutých kalhotech byla vidět a Tom se jí i hned zavěnoval. Rukou lehce přitlačil a Bill div znovu nevykřikl. Jen zalapal mocně po dechu a zakňučel. Tom se usmál a rozepl černovláskovi kalhoty, povalil jej do postele a pomalu je z něj stáhl i se spodním prádlem. Billův hrudník se prudce zvedal. Rukama se natahoval k Tomovi, aby i on mu mohl stáhnout zbytek oblečení. Chtěl se taky dívat. Tom se nad tím zasmál a raději to udělal on sám. Bill se kousl do rtu, když se Tom nad ním skláněl úplně nahý.
Byl nervózní. Nevěděl, co má dělat. Řídil se snad jen nějakým skrytým instinktem. Bál se toho, co má přijít a zároveň si přál, aby to už konečně přišlo. Zvedl ruce a pohladil Tomovy paže, na kterých se rysovaly svaly, jak zapíraly celou Tomovu váhu. Ani Tom nebyl zrovna suverénní. Bill byl něco tak výjimečného, že nevěděl jak s ním má zacházet. Ale očividně s ním zacházel dobře. Bill se chvěl vzrušením. Přitáhl si Toma k sobě, aby ho mohl políbit. Zavzdychal mu do úst, když se Tomovo tělo dotklo toho jeho. Jeho kůže byla horká a Billa doslova spalovala. Už nemyslel na nic… jen na Toma. Jen na to, jak moc po něm teď toužil. Hladil Toma po zádech a svíjel se pod jeho dlaněmi.
"Dotýkej se mě Tome… Prosím." Vydechl šeptem a přivřel oči. Bylo zbytečné tohle přání vyslovovat, jelikož Tom ho hladil po těle kam dosáhl. Líbal jeho hrudník a posouval se na bříško. Zanechával na Billově kůži vlhkou stopu od jazyka a pevněji stiskl jeho boky. Dostával se níž a níž a Bill měl pocit, že se naopak dostává výš a výš kamsi do neznáma. Hlasitě vykřikl, když se Tom jazykem dotkl jeho penisu. I hned si připlácl ruce na ústa. Něco tak úžasného přeci nemohl být hřích.
"Tohle jsem nikdy nedělal… tak omluv moje nedostatky." Usmál se Tom. Bylo mu jasné, že si Bill rozhodně na nějaké nedostatky nebude stěžovat. Už teď byl v eufori, než aby detailně vnímal Tomovy tahy rukou, pohyby jazyka nebo stále se měnící horko jeho úst.
"Tome to je… ah…" Bill krčil čelo a křečovitě svíral deku pod sebou. Hřích nehřích, tohle bylo to nejlepší, co kdy zažil. Myslel, že už to nemůže být lepší, dokud neucítil Tomovi navlhčené prsty kroužící kolem jeho vstupu a následně i jeden z prstů pronikající do jeho těla. Jeho tělo se instinktivně stáhlo, i když nepociťovalo žádnou bolest. Byl to jen nezvyklý tlak. Tom ho několikrát políbil do slabin a volnou rukou ho hladil po břiše, aby docílil uvolnění. To se mu dařilo. Bill, ačkoliv byl skoro smyslů zbavený se povolil a dovolil Tomovi pokračovat. Tom ho chvíli dráždil, než přidal druhý prst a postupně Billa roztahoval. Billovo tělo se kroutilo a samovolně se naráželo na Tomovy prsty. Měl pocit, že už víc slasti nemůže vydržet. Byl zpocený, zaslepený chtíčem a naprosto bezstarostný. Znovu si přitáhl Toma k sobě a vášnivě ho líbal. Pouštěl jeho prsty ze svého těla a očekával něco dalšího. Spojení mezi ním a Tomem. Instinktivně dal nohy ještě více od sebe. Tom se k němu tak lépe vešel. Sám Tom už nedokázal odolávat. Byl jak smyslů zbavený. Jediné, co dokázal vnímat bylo Billovo tělo a steny. Nic v jeho životě se tomu teď nemohlo vyrovnat. Navlhčil svůj úd alespoň pomocí slin, když nic jiného u sebe neměl a znovu zajal Billovy rty. Potřeboval ho uklidnit i umlčet. Propletl s ním prsty a ruce mu držel u hlavy. Postupně do něj začal pronikat. Pomalu, aby mu ublížil co nejméně. Bill zakňučel a silně stiskl Tomovy ruce. Pevně zavřel oči, ale nepřestával Toma líbat a snažil se své tělo uvolnit. Nebylo to bez bolesti. Chvíli to trvalo, než si Billovo tělo zvyklo na Tomovu délku, která do něj pronikala. Tom se chvěl… byl obklopen slastí, že by nejraději ihned přirážel a užíval si tu slast, ale věděl, že nemůže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama