Bad Boys II 17

5. července 2013 v 14:24 | Doris |  Bad Boys II
Netrvalo jim to snad ani deset minut a už parkovali před Tomovo bytem. Bill se musel v duchu smát. Tom byl tak nenasytný. Odpoutal se a ihned se hrnul ke dveřím. Bill mu byl těsně v patách a už při odemykání dveří mohl jasně poznat, že je Tom skutečně natěšený. Vpadl dovnitř ihned jak se dveře otevřely a skoro si ani nestačil vyzout boty, jak už ho Tom k sobě přitahoval za boky.
"Tome….nejsi nějakej moc hrrr." Zasmál se Bill. Ne že by mu to nějak překáželo. Divoký Tom s ním dokázal ty nejlepší věci. Jen mu to přišlo komické. Tom zkrátka neviděl důvod se nějak zdržovat. Zaútočil na jeho krk a couval s nim do ložnice.
"Neměl jsi o tom mluvit. Můžeš za to ty." Zamumlal a stiskl Billovu kůži mezi zuby. Ten jen vydechl. Měl takové chování opravdu rád a ještě navíc od Toma…by nejspokojenější. Rozhodl se tedy nezaostávat a při nejistém cupitání z Toma stáhl triko. Nechal ho kdesi na zemi. Jeho tělo zády dopadlo do peřin, když zakopl o hranu postele. Vysoukal se o něco výš a Tom se ihned plazil za ním. Uvěznil jeho rty ve svých a pohladil jeho tělo pod trikem. Cítil narůstající teplotu Billovy kůže. To ho dokázalo vždy nejvíce motivovat. Když samozřejmě nepočítal Billovy vzdechy a podobné pozdější reakce. Bill se jim samozřejmě nijak nebránil. Líbal Toma a snažil se sáhnout na každý milimetr jeho kůže. Miloval to, když se nad ním Tom skláněl, jeho svaly se zatínaly a Bill je mohl dokonale cítit pod rukama. Vyhoupl se a Toma přetočil pod sebe. Obě zápěstí mu chytil v rukách a přidržel mu je u hlavy. Jen se pousmál, když Tom rukama mírně cuknul a vydechl.


"Oh mám se nechat ovládat?." Zaculil se Tom a prohlížel si Billa. Jeho chtivý výraz a boky, které se začali pomalu kroutit. Nejraději by ho za ně chytil a přirazil si je k sobě co nejsilněji. Tohle pomalé dráždivé tempo ho ubíjelo. Samozřejmě ale jen v tom nejlepším slova smyslu a Bill to věděl. Rád ho zlobil.
"Děláš jako kdyby ti to snad mělo vadit." Zasmál se Bill a olíznul Tomovu krční tepnu. Ruce mu nepouštěl a nepřestával se kroutit. Miloval, když cítil jak tom tvrdne a Tomovi to v tomhle směru rozhodně moc dlouho netrvalo.
"Ne to rozhodně nevadí." Vydechl Tom a hlavu naklonil do strany. Věděl že Bill s ním dovede zázraky. Měl nutkání vymanit ruce z jeho sevření aby se ho dotýkal, ale držel se. Tohle se mu líbilo. Bill byl tak sexy, když přebíral iniciativu. Billovy boky se přestaly kroutit až v momentě kdy Tomovo vzrušení už nemohlo být větší. Alespoň prozatím. Pustil jeho ruce a rozepl knoflík a zip Tomových kalhot. Jazykem zakroužil kolem pupíku a kalhoty i se spodním prádlem z něj stáhl. Pohladil celé Tomovo odhalené tělo a nechal ho se vyhoupnout do sedu aby i on mohl Billa zbavit přebytečných kousků oblečení. Natiskl si jeho nahé tělo na svoje. Dokonale cítil tu horkou kůži a lehce se o ní otřel. Líbal Billův ušní lalůček a hladil mu stehna. Bill spokojeně vrněl a dech se mu nápadně zrychloval. Pomalu nevěděl co s rukama. Zatínal prsty do Tomových lopatek a nadzvedl se. Nechtěl čekat. Potřeboval ho v sobě. Hned. Tom mu tohle potěšení nehodlal odpírat. Nastavil se a nechal Billa na sebe dosednout. Oba slastně vydechly a Tomovy prsty sevřely pevněji Billovy boky. Nic víc nedělal. Chtěl celé tempo nechat na Billovi. Bill zajal Tomovy rty a za hlubokého líbání se pomalu rozpohyboval. Dosedal na Toma a z úst mu unikaly tiché steny. Postupně zrychloval dokud se neustálil na jednom tempu, které očividně vyhovovalo jim oběma. Jejich kůže postupně vlhla od potu a líbání se stávalo nemotornějším. Bill proto zvolil líbání Tomova krku a ramen. Občas kousnul a nehty mu zarýval do kůže. Zůstávaly na ní zarudlé stopy. Stehny tiskl Tomovy boky a co nejvíce se o něj snažil otírat. Tom skoro drtil Billovy boky a přitahoval si ho proti. Aby se dostal co nejhlouběji. Ten úzký prostor ho ubíjel. Měl pocit že vybuchne okamžite.
"Sakra Bille…." Zasténal a čelo si opřel o milencův hrudník. Splašeně dýchal a sledoval Billovu tyčící se chloubu. Olízl si palec a přejel jím po vlhké špičce. Bill doslova vykřikl. Byl tak citlivý. Jeho úd pulzoval a kombinaci Tomových přírazů a dráždivých dotyků byla doslova vraždící. Zvrátil hlavu a slastně sténal, když se Tomova ruka dala do pravidelných pohybů. Semkl prsty co nejtěsněji a začal přirážet proti Billovi ještě rychleji. Blížil se…oba se blížili a ani jeden z nich nechtěl polevovat. Bill hrdelně zakřičelo Tomovo jméno když jeho tělem projel elektrizující výboj. Vyvrcholil na Tomovo břicho a rozechvěl se. Nemohl popadnout dech. Jeho tělo se stáhlo a to byla poslední kapka i pro Toma. Křečovitě sevřel Billův bok, naposledy prudce a hluboko přirazil a naplnil Billovo tělo. Znaveně opřel hlavu o jeho rameno a užival si ten pocit. Přirážel už jen lehce a Bill mu stejně lehce vycházel vstříc, dokud se oba nesvalili na postel.
"Nikdy tě nemám dost." Zavrněl Bill a políbil Toma na spocený hrudník. Tom se jen ztěžka usmál a pohladil ho po zádech. Vyšel z jeho těla a přes oba přehodil deku. Byl tak příjemně unavený.
"Tak to máš štěstí, že mě můžeš mít kdkoliv." Vydechl a polibil ho do vlasů. Zavřel oči a prstama lehce hladil Billovo tělo. Bill na tom nebyl s energií o moc lépe. Netrvalo to snad ani dvě minuty, než oba usnuli.
Ráno je probudil až drnčící zvonek u dveří. Bill unaveně rozlepil oči. Nechtěl se hýbat ale někdo za dveřmi byl docela neodbytný. Omotal kolem sebe deku a sešel rozespale ke dveřím.
"Ehm…co tu děláš?" Vypadlo z něj bez pozdravu. Za dveřmi stála Lara.
"Potřebuju s tebou mluvit." Přešlápla trochu nejistě, když ho takhle viděla. Bylo zřejmé, že doma není sám.
"To mi došlo…prej jsi mě hledala už včera. Pojď dál." Ustoupil ode dveří a usadil ji v kuchyni. Sedl si naproti ní.
"Tak o co jde?" Nechápal co by mu mohla chtít. Lara se ale netvářila, že by šlo o nějakou pohodovou věc. Nejistě zaklepala prstama o sebe.
"Máme trochu problém." Začala. Asi hledala slova. Bill se zakřenil.
"Tak k věci. O co jde?" Nerad kolem něčeho chodil jako kolem horké kaše.
"Jsem těhotná." Odpověděla Lara jednoduše a zadívala se na něj. V Billovi by se krve nedořezal.
"Jako se mnou?" Položil snad tu nejblbější otázku. To byl snad zlý sen. Řekl Tomovi, že už jejich vztah nemá co ohrozit a teď tohle?
"Jo s tebou." Přikývla. "Jsem ve třetím měsíci a ty jsi poslední s kým jsem spala. Je to tvoje dítě." Přikývla. Bill se opřel o židli a snažil se racionálně přemýšlet.
"A chceš mi říct, že si to hodláš nechat že?" Kdyby ne, asi by mu to ani neoznamovala. Už se nikdy neměli vidět. Lara byla jen vězeňská záležitost, ale nikoliv záležitost pro běžný život.
"Chci si to nechat. Jen chci abys to věděl. Je to tvoje dítě…mělo by mít i tátu." Přikývla. Bill vzdychnul. Co tím myslela? Aby byl s ní? To nešlo. Miloval Toma.
"Ale já….mám přítele…miluju ho a nechci na tom nic měnit." Zakroutil hlavou. Platit alimenty by ještě přežil, ale nechtěl zůstávat s ní.
"Takže se na nás vykašleš? Nebudu ti bránit vídat tvýho přítele, ale chci aby naše dítě mělo kompletní rodinu. Aby o tobě vědělo." Namítla Lara. Bill se ironicky zasmál.
"A co mu asi můžu dát? Víš dobře, že pořád stojim jednou nohou mimo zákon. To bych byl opravdu ukázkovej táta." Promnul si čelo. Už zase si připadal uplně bezradně. Nevěděl jak to vyřešit. Asi to ani takhle na rychlo nešlo.
"Cože?" Ozvalo se za jeho zády. Prudce se otočil. Tom stál mezi dveřmi a šokovaně na ně oba koukal. Slyšel správně? Bill má mít dítě tady s touhle? Jeho Bill. Chtělo se mu omdlít. Lara se netvářila nijak zaskočeně. Jen mlčela a dívala se na Toma. Bill se zvedl a došel k Tomovi.
"Tome…vysvětlim ti to. Nějak to vyřešíme." Chytil ho za ruku ale Tom mu ji ihned vytáhl.
"Co chceš řešit? Čeká tvoje dítě." Zakroutil hlavou. Cítil se tak ublížený. Už zase mu nemělo být dopřáno být s Billem šťastný.
"Miluju tě Tome." Namítl Bill. Tohle si žádalo víc času. Všechno si vyříkat a nějak se rozhodnout. Tom sklopil zrak.
"Nemám ti na to co říct." Vzdychnul. "Očividně máš větší problém, než jednoho zamilovanýho blbečka." Otočil se a zmizel zpátky v ložnici. Bill už měl našlápnuto, že pujde za ním. Otočil se na Laru. Tvářila se jako by se jí to vůbec netýkalo.
"Jdi domu….zavolám ti." Potřeboval teď mluvit hlavně s Tomem. "sejdeme se a všechno probereme." Zůstal stát bez hnutí na místě. Lara přikývla a zvedla se.

"Doufám, že se zachováš jako chlap a nebudu na telefon čekat až do porodu." Koukla na něj tak upřeně, až ho zamrazilo a při odchodu ho dlouze políbila. Aniž by stačil nějak reagovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 erotika erotika | Web | 5. července 2013 v 14:34 | Reagovat

Najdi si partnera na erotickem rande!!! Klikni na muj webik!

2 Danchen Danchen | 5. července 2013 v 16:26 | Reagovat

no Bille .  ja to rikala, ze bude tehotna .. ale jak vidim .. no radeji nevidim .. Doufam, ze zustanes u toma .. on uz si kvuli tobe prosle peklem .. a myslim si, ze tys mu holku vycital .. on by ti to mel vycist taky .. protoze u neho holka aspon necekala dite ..
no snad se rozhodnes spravne ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama