Leden 2013

Marry the Night 10

30. ledna 2013 v 18:22 | Doris |  Marry the Night

"Bille, to vážně nemůžu jít s vámi?" byli čtyři ráno a Bill se chystal s Terezou k doktorovi.
"Ne, zůstaneš tady," přetáhl si přes hlavu černé tílko. "Musí tu zůstat někdo, bude ráno a chápej, pro nás to je po dlouhé době, co budeme vidět denní světlo, počítám s tím, bude tam hodně lidí a když odejdeš i ty, ostatní se vzbouří a budou běhat venku a tak podobně."
Tom zafuněl a podal Billovi koženou bundu, která ležela na posteli.
"Ok, dobře," zamumlal Tom. "Ale budu mít nervy."
"Tome," Bill ho krátce objal a pro překvapení obou dvou mu dal malý, ale hluboký polibek. "Hned se vrátíme, nebudeme nikde zbytečně venku."
Tom se zakřenil. Nerad pouštěl svého bratra s Terezou samotného. Nechtěl to. A navíc za bílého dne? Ani si už nedokázal představit, jak vlastně funguje život nahoře během dne.

tom kaulitz drawing

22. ledna 2013 v 14:25 | Doris |  By Doris

Tom Kaulitz

22. ledna 2013 v 14:24 | Doris |  Tom
tak tady je ten slibovaný obrázeček. A i to video k nemu najdete o clanek vys :)Sdělení

22. ledna 2013 v 11:02 | Doris |  blog
Ahoj te zlatíčka...Takže, doufám, že jste ještě na tenhle blog nezanevřeli i když chápu že to tu teď pěkně dlouho stálo.
No ale k věci.
Mám pro vás informace ohledně dění a tudíž i ohledně toho jak to s tímhle blogem bude. Nebojte...nebude se rušit. Nemám moc času sem stále přidávat nové a nové věci, ale snad už se to uklidnilo a zase se to pohne. No abyste tedy věděli něco o mojí aktivitě....
Povídka Bad Boys a Polibek Smrti pokračovt budou...pokusim se napsat alespoň jeden díl denně od jednoho nebo druhého. Ale prosím o strpení kdyby to nešlo. No každopádně slibuju že dneska k večeru se tu objeví Bad Boys :)
Co se týče dalších povídek...Povídka Vampire vs Hunter je již skoro dopsaná. S Kaki jsme se do toho vložili a už moc neschází. Rozhodli jsme se ale, že jí tady dozveřejním až po jejím úplném dopsání. Takže prosím ještě o strpení. Každopádně každý den se nám povede udělat jeden až dva tahy, což je hned polovina dílu :) takže toho se taky jistě dočkáte.
Pokud jde o Persona....tam jsem to samozřejmě brzdila já. Jak jinak. Dnes jsem odpověděla a jsem připravená odpovědět hned jak mi Lenna odepíše :) TAky už toho nechybí tolik. Čiže o to také nepřijdete.
Povídka Marry the Night jde asi nejpomaleji. Dnes Schmetti odepíšu a poprosím ji, aby mi případně poslala nějaký ucelený díl, který bych vám sem hodila :)
Ještě vám dnes nakreslím nějaký ten obrázek a pokud to dobře půjde...bude i s videem, které tu nebylo ani nepamatuju :)
A teď něco k novinkám. Píšu dvě nové věcičky....respektive píšu zatím jednu, na té druhé se začne asi dnes nebo v nejbližší době.
První věcička je ve spolupráci s Lauinkou ale neděste se. Je to pro vás kompenzace za SOS a jiné drasťárny nebo depkárny :) Neprozradím vám víc, jen to, že se u ní určitě pobavíte a užijete si i nějaké té romantiky :)
Druhá věciča bude ve spolupráci s Teri a bude se jednat o dílo trochu "mystické" nebo jak bych to nazvala. Každopádně protože Teri je duše romantická....i tahle povídka nebude žádný virvál a násilí :)
Takže se máte určitě na co těšit a já doufám, že se mnou neztratíte trpělivost. opravdu dělám co můžu, ale všechno mi závisí na spoustě okolnostech :)
TAkže se na vás budu těšit
Doris