Květen 2012

Immortality?

14. května 2012 v 11:53 | Doris |  Jednodílné
Tak milé twincestní dušičky…mám k tomu jen pár slov na vysvětlenou. Vy co jste četli vícedílnou povídku Immortality kterou jsem psala s Ivetkou, víte o co jde. Jen chci upozornit….tahle jednodílka nemá být epilogem, ale zároveň se jedná o tu samou situaci. Jde o to, že Lauinka opět jednou přemýšlela a přišla s tím, že jsem v povídce vynechala jedno zvíře bez kterého to ona nedokáže přežít :D A tak jsem jí slíbila, že jí to jedno zvíře napíšu ve formě jednodílky.
Pro ty z vás kteří Immortality neznají, jen lehce nastínim. Dvojčata se pomocí sypaného čaje proměňují do zvířat. Každý den jsou něco jiného až do doby než si uvědomí, že patří k sobě.
Takže teď už vás nebudu rušit, pusťte se do toho a Lauinko….je to tvoje J
Doris

"Bille kde jsi byl? Už jsem začínal mít strach." Vyšel Tom z obývacího pokoje, aby pokáral svého právě příchozího bratra. Bill slíbil, že bude zpátky do šesti a už bylo půl edém. Bill se jen nevinně zaculil a zakmital řasami, když si bratra udobřoval polibkem na přivítanou.
"A jéje…tenhle pohled znám. Co jsi provedl?" Nakrčil Tom obočí a nedůvěřivě si svého miláčka prohlížel.
"Ještě nic." Usmál se Bill a proklouzl do kuchyně, aby co nejrychleji postavil vodu na čaj. Byl až nezvykle aktivní. Tom se poškrábal na čele. Jak znal Billa, tak určitě vymyslel něco, co se Tomovi zamlouvat nebude. Takže se mu ani moc nechtělo vyptávat. Na druhou stranu, bylo lepší se připravit na to, co by mohlo přijít.
"Zlato….takže co máš za lubem?" Opatrně začal zjišťovat Tom a pro jistotu se ramenem opíral o futra. Pro případ, že by mohl třeba šokem omdlít.
"Dostal jsem úžasný nápad." Otočil se Bill na Toma se širokým úsměvem.
"No toho se právě bojim." Zašklebil se Tom pokud možno co nejvíc zděšeně a vysloužil si tak od Billa pohoršený pohled s nakrčeným nosem.
"NO dobře….takže jaký nápad?" Vzdychl Tom připravený snad na všechno. Okamžitě však pochopil, že na všechno skutečně připravený není.

B-Kay

14. května 2012 v 11:48 | Doris |  Bill
TAk jsem zase neco po delsi dobe nakreslila. Bohuzel na videa se bude muset jeste cekat. Nemam vlastni pc..takze do te doby zadne neudelam. Ale slibuju ze hned jak ho budu mit, tak na nejakem takovem kreslicim videu zacnu pracovat :)