Duben 2012

Bad Boys II. 12.

16. dubna 2012 v 16:53 | Doris |  Bad Boys II
Ráno se nejsilnější jádro Billova a Andreasova gangu sešlo u Billa doma. Seděli na zemi s lahví piva a horečně telefonovali ostatním. Bill potřeboval věět, že se všem podařilo utéct. Chodil sem a tam po obýváku a vytáčel jedno číslo za druhým.
"Tak jo. Všichni jsou OK." Ohlásil Andreas konečný výsledek svého telefonního seznamu. Bill se jen děkovně usmál a kývnul hlavou na znamení že rozumí.
"Roberta chytili. Ale už je venku. Nikoho nepráskl a vyvázl s pokutou." Zaklapl svůj telefon tom a zadíval se na Billa. Trochu ho užíralo, že se Bill choval jako by se nic nestalo. Byl zklamaný. Asi tak trochu doufal, že se tím všechno srovná. Že už jim nebude nic bránit být zase spolu. Ale asi se mýlil a nechápal to. Ywette ho jen mlčky pozorovala. Na nic se neptala, jen ho sledovala. Bylo jí jasné, že se neostalo. Tomův výraz mluvil za všechno.
"Tak jo. Všichni jsou v pořádku a s tou pokutou už něco uděláme. To nebude problém." Dopadl Bill do sedačky vedle Toma. Promnul si čelo. Ulevilo se mu. Byl to jeho první incident s policií co měl jakožto boss. Měl z toho smíšené pocity. Na jednu stranu byl hrdý, že to vlastně zvládli a na druhou se na sebe zlobil, že k tomu střetu vůbec muselo dojít. Zároveň ho rozptylovaly Tomovy pohledy. Cítil jak ho propalují a neuměl se s tím vypořádat. Říkalsi jestli bylo vůbec dobré se s Tomem vyspat. Ani nevěděl proč to udělal. Bylo to jen vlivem té napjaté situace. Adrenalinu. Nepřemýšlel.
"Peníze se seženou. Takže to vlastně můžeme považovat za zdařilou akci." Zhodnotil Andreas a napil se ze své lahve. Spokojeně zamlaskal.

Bill

12. dubna 2012 v 12:01 | Doris |  Bill
Tak po dlouhe dobe se vam tu zase s necim prihlasim :D Ja vim...je to dlouho. Omlouvam se. Ale cas je jeste porad na stiru. Pokud by vas to zajimalo, tak skoleni a zkousky jsem zvladla a ted litam. TAkze to je porad trochu omezene, ale snad to bude lepsi. Uznavam...ted jsem mela tri dny volno kdy jsem mohla neco napsat, ale to me zase zchvatila lennost. Udelam to co nejdriv budu moct :)