Prosinec 2011

Person no 1989 9

23. prosince 2011 v 10:00 | Doris |  Person no 1989
Ta vůně donutila Toma zasténat. Bill měl čelo opřené o rameno svého bratra.
Tom na chvíli ztratil veškerou kontrolu, stiskl Billův penis a opřel ho o volant. Dlaní mu přejel po celé hrudi a začal Billa horlivě líbat na krku a na hrudi. Nasával plnými doušky tu úžasnou vůni, zatímco rukou pracoval v Billově rozkroku, dokud se jeho tělo neuvolnilo úplně.
Ten se opíral zády o volant a splašeně dýchal. Tomovi polibky rozesílaly do jeho těla až bolestivé mučivé vlny dalšího vzrušení. Zakňoural a Tom ztěžka vydechl.
"Bože, tohle si musíme zopakovat," vydechl Tom. Jezdil nosem po jeho prsou a Billovi naskakovala husí kůže. Rukou sjel na bratrovo bříško a když ucítil pod prsty své sperma, šíleně zrudnul a zakryl si obličej.
Tom mu ale dal ruce pryč a dravě ho políbil na rty. Jeho bratr mu každou chvíli připadal víc a víc smyslnější.
"Opravdu?"
"Jo... Nikdy jsem nic úžasnějšího neviděl," řekl Tom a Bill musel přiznat, že v jeho hlase byla slyšet jistá dávka okouzlení. Tom nemohl ze svého malého brášky spustit oči a
ani ruce. Hladil jeho boky, jeho hruď, přejížděl po jeho stehnech, jeho ruce byly všude, lehce ho hladily.
Bill se červenal čím dál víc.
"A... A... Ale co ty, Tomy?" vydechl Bill rozechvěle a ostýchavě přejel po bouli v Tomových kalhotech.
"To nic není, já to vydržím. Šlo mi o tebe," pousmál se Tom a sklopil oči. Nikdy by nečekal, že tohle řekne. Povětšinou mu šlo o sebe, ale teď to bylo jiný. A dokonce i 1989 poznal, že s Tomem se něco děje... a taky věděl, že za to může on.

Housekeeper 2.

20. prosince 2011 v 17:28 | Doris |  Housekeeper
Adam
Pozorně tě poslouchám a přikyvuju. Ptám se jen na věci co by se mohli týkat tvojí práce u mě. Nic intimního nebo tak. Prostě tu žiješ, hledáš práci, šetříš na studia. Beztak klasickej případ kdy nerozvážnej kluk uteče z domu a pak mu to nedopadne jak by si plánoval.
"Dobře Bille...myslím, že to celé snadno zvládneš. Pojď ukážu ti dum a kde co najdeš. K úklidu a podobně. Budu ti dávat 300 dolaru týdně pokud uděláš opravdu dobrou práci a já budu spokojený." Zvednu se a vedu tě skrz dum a ukazuju kde co je a co máš za úkol uklízet. Což je ti ale asi jasné že veškeré místnosti a koupelny. Kuchyně a podobně. "K tomu ti nechám peníze na nákupy. Je na tobě co kdy koupíš a uvaříš. Když ti dojdou dostaneš další." Usměju se. rozhazovat bys nemusel, ale peníze opravdu problém nejsou. "A pak ubytování. Rozhodni se sám, jestli sem budeš pokaždé dojíždět, nebo ti nabídnu ten zahradní domek, kde si mužeš bydlet jak chceš. Pokud mi to nezdemoluješ." Zasměju se a z balkonu ti ukážu domek o kterym mluvim. Neni velky ale je tam veškeré pohodlí. Od postele přes gauč a elektroniku po kuchynku a koupelnu všechno. Pro jednoho myslím uplně dostačující. Moje poslední hospodyně tam bydlela. Navíc tam máš absolutní soukromí. Ale je to na tobě. "Takže co na to říkáš?"
Bill
" Berete me? " kouknu překvapeně na tebe a už mi ukazuješ kde co je... Mám radost, že sem dostal tuhle práci. " Máte opravdu krásný dům " řeknu a usměju se na tebe.. tady mi půjde uklízení samo... " a pokud by to nevadilo nastěhoval bych se do toho domku.. přeci jen to sem mám dost daleko.. bydlím na druhém konci města " kouknu na tebe... akorát nějak nevím jak sem dopravím svoje věci.. pochybuju, že se mi to vejde to toho mýho auta... " kdy mám začít? " zaptám se jestě " klidně můžu hned dneska " dodám a čekám co mi řekneš...

Housekeeper 1.

18. prosince 2011 v 20:44 | Doris |  Housekeeper
Ahojte zlatícka. TAk zase par slov na uvod abyste pak nebyli prekvapeny. Je to tu samy twincest a twincest, coz je samozrejme dobre protoze ho vsichni milujeme. Ale ja nejak dostala chut na malou zmennu. Nevim zda to je zpusobeno moji zamilovanosti nebo cim ale to je jedno :D Dostala jsem strasnou chut napsat neco jineho a otrepaneho. Takze vas predem upozornuji ze v tehle povidce nenajdete zadnou slozitou zapletku, zadne drama ani zadny twincest a jine veci. (i kdyz se bude vyskytovat i postava Toma nebo dalsich) Bude to povidka na par Bill/Adam. Já ten pár mám vážne ráda a tohle psani je pro me jakasi oddychovka. Ze zacatku necekejte hned nejake prulomy a romantiky. Ale kdyz jsme to zacali psat, vedeli jsme predem ze chceme neco nenarocneho a sladkeho. Tak treba to potesi i vas ze tu bude neco oddychovejsiho :) Do tohohle psani se se mnou pustila moje milovana twinie Ayu. Takze to by asi tak stacilo.....to podstatne vite. Kdo chcete pustte se do toho. Kdo nechcete samozrejme nemusite :)
Doris

Adam
Zabouchnu za sebo dveřma a nešťasntě vydechnu. Celý dny trávim v nahrávacím studiu nebo po rozhovorech a pak když přijdu domu, nemam uklizeno ani nakoupíno, natož něco uvaříno. Prostě to nestíhám. Měl jsem hodpodyňku...takovou nějakou mladou žábu ale víc než o úklid se zajímala o muj šatník. Plácnu sebou do křesla a zapnu televizi abych přerušil to tíživé ticho. Nesnášim to. Docela bych uvítal, kybych si po náročným dni měl s kým popovídat. Jenže zase si nerad tahám do baráku cizí lidi. Ale nic mi nezbyde. Musím si někoho najít kdo se mi tu o všechno postará. Zapnu laptop a otevřu náhodné inzerce lidí co hledají práci. No málo jich je ochotných dělat to co já požaduju, ale některé si poznačím. Pak mě zaujme jeden inzerát. Že mladej kluk...šetří na studia a jeho profil mi docela vyhovuje. Zapíšu si jeho číslo. Jemu zavolám ale napřed si dopřeju relax ve vaně a najdu nějakou nouzi v lednici. Ještě že nejsem po turné....to bych jí radši neotvíral. Po měsíci tím riskuju že na mě skočí penicilin. Mimochodem....už jsem to řekl??? Jsem Adam Lambert.


Bill
Zrovna jsem přišel domů z města. Celé odpoledne jsem hledal práci. Tak jako už několik dní předtím. Zajdu si do kuchyně udělat kafe, se kterým se pak přesunu vedle do pokoje který slouží jako obývák a zároveň můj pokoj... bydlím v garsonce.. Nemohu si dovolit drahý byt. Sednu si na gauč a sáhnu po krabičce cigaret. Hned si jednu zapálím a slastně přivřu oči.. Po chvilce se natáhnu pro svůj noťas a hned se podívam na stránky na kterých mám kvůli práci založený profil. Zase nic.. Povzdechnu si a raději to celé vypnu. Převléknu se do domácího oblečení a jdu si udělat něco malého k jídlu.

Doris + Ayu

18. prosince 2011 v 20:37 | Doris |  vícedílné slash

Person no 1989 8

16. prosince 2011 v 10:00 | Doris |  Person no 1989
Bill se chvěl. Tom ho dokázal úžasně odhadnout, právě bojoval se silnou touhou zavézt Toma do nejbližší temné uličky a rozehrát pěkně žhavou hru. Toužil po něm, toužil po každém dotyku, polibku, otření o jeho tělo. Úzkostlivě zakňučel a šli spolu k autu.
"A nemůžeme jet autem?" vzal Toma za ruku. Jeho tělem stále procházely elektrické proudy, které způsobovaly příjemné chvění, vzrušení a potřebu. Potřeboval sexuálně ukojit. A pokud možno hned. V duchu proklínal Toma, že ho vystavoval těmto vnitřním soubojům.
"Miláčku nemůžeme, vždyť víš, že autobusem je to pak ještě asi dva kilometry pěšky a s taškama se mě to fakt táhnout nechce a autem se nedostaneme úplně až tam a pamatuješ, že tam sousedovi auto ukradli. Pojedeme na motorce, protože tou se dostaneme všude, budeme jí mít stále na očích a navíc..." naklonil se k jeho uchu a smyslně mu začal šeptat. "Navíc mám až nadlidskou potřebu cítit, jak jsi vzrušený a jak mě chceš. Dělá mi to opravdu dobře." Bill nad Tomovým vášnivým tónem musel přivřít oči.
Polil ho mráz a zamotala se mu hlava. Absolutně nechápal jeho změnu. Ale byl z toho až v úzkostlivém rozpoložení. Nasedo do auta a prosil Boha, aby byl už večer, protože jestli Tom bude stále takový, opravdu se udělá.

Love is all I need

14. prosince 2011 v 13:15 | Doris |  By Doris

Polibek smrti 4

13. prosince 2011 v 21:09 | Doris |  Polibek smrti
Tom seděl naproti Billovi a sledoval jak s chutí olizuje mraženou jahodovou pochoutku. Nemohl si pomoct, ale vypadal u toho vážně roztomile. I když by Toma nikdy nenapadlo, že zrovna tohle si bude myslet o nějakém klukovi. A ještě ke všemu o klukovi který je zcela opačný jako on. Bylo vubec možné aby si ještě něco takového myslel? Měl přijít o podobné pocity už dávno. Ale teď se náhle probudily.
"Jste všichni takhle citliví nebo jen ty?" Zeptal se a olíznul ze svojí jogurtové. Lidé si jich pochopitelně nevšímali. Ani je neviděli. Bill k němu zvedl pohled s trochou zmatenosti než mu došlo jak to Tom myslí.
"Já nevim. Nejsem tak citlivý, jen......nesnášim to, když vím že se tohle děje." Trochu se zamračil. Nechtěl nad tím vubec přemýšlet.
"A ty?" Kouknul tázavě na dredáče. Tom přehodil svoje nohy aby se mu náhodou nějaká končetina neodkrvila a několikrát zamrkal.
"Jak to myslíš?" Lehce zakroutil hlavou v nechápavosti. Bill se sladce usmál.
"Nehraj si na hrdinu. Vím, že ti to taky vadí. Viděl jsem to na tobě v té nemocnici. Když jsi vedl toho kluka." Možná právě proto tu s Tomem seděl. Necítil z něj žádnou depresi ani nic podobného. Vlastně když nad tím tak přemýšlel, tak ho nenapadalo žádné vysvětlení proč je Tom zrovna smrt. Svým chováním a povahou tomu neodpovídal. Ne jako ostatní. Bill se necítil dobře, když někteří z nich byli v jeho blízkosti, ale Tom....byl mu teď dost blízko a Bill se cítil příjemně.
"Člověk si zvykne na všechno." Vzdychl Tom. Ovšem že mu to nebylo jedno. Ne pokud se jednalo o děti, ale nebylo zbytí. Chápal to.

Cigareta

12. prosince 2011 v 21:19 | Doris |  Jednodílné
Ahoj milackove.....mam jen par slov na zacatek. O tuhle povidku me poprosil muj milacek Marwin. Jednou mi hodil na FB na zed fotku kde Tom Billovi pripaluje cigaretu (urcite tu fotku vsichni znate. Tusim ze to bylo z Comet, kdy mel Bill panenkovsky look. Muj oblibeny. Jen vyzehlene cerne vlasy)...no a pozadal me abych mu na ten obrazek napsala povidku. Souhlasila jsem ale pouze za predpokladu ze se bude jednat o twincest. Jelikoz Marwin je znamy predevsim svoji zamilovanosti do Adama a tak i povidky ktere zboznuje nejvic jsou prave ve spojitosti s Adamem. I takove sice rada pisu, ale to uz musi byt aby me neco na to popadlo :) Jenze muj milacek souhlasil a tak konecne se dockal.....no a vy si to muzete precist taky :)
Takže Marwinku.........tady to mas.
Doris


"Jo dneska to vidim na dobrej a dlouhej večer." Zkonstatoval uznale Georg, když se usadil do křesla v rezervovaném VIP boxu a otáčel se po lidech, kteří již zde byli. Po dlouhé době si kluci mohli užít trochu zábavy a tak se rozhodli jít do jednoho z klubu. Bill nebyl uplně nejnadšenější, ale uznal, že trochu povyražení mu jen prospěje. Nešlo o to, že by se nechtěl bavit, šlo spíše o to, že neměl náladu sledovat při zábavě svého o deset minut staršího bratra.
"Tak to si piš." Olízl si Tom rty a odkýval Georguv výrok aniž by se na něj podíval. Stál vedle jejich křesel a svým ostřížím zrakem hledal nejvhodnější roztomilou tvářičku s ještě vhodnějším dekoltem a pozadím. Usadil se vedle Billa až poté co zkonstatoval, že dnešní večer bude skutečně kvalitní, jelikož hned při své první bleskurychlé obhlídce uviděl několik adeptek. Bill protočil očima. Nemohl si toho nevšimnout. Vlastne....si toho všímal v poslední době více než častěji. Ani sám nechtěl, ale prostě....všímal. A moc dobře věděl proč. Byl naštvaný sám na sebe a ten vnitřní tlak uvnitř sebe sama ho neskutečně frustroval.
"Tome mužeš toho nechat?" Zavrčel u dredáčova ucha podrážděně a škrtnul zapalovačem aby si připálil cigaretu. Tom se na něj otočil a lehce se usmál.
"Čeho? Kopl jsem tě pod stolem? Promiň." Jemně ho pohladil po koleni v domění, že ve svém dalším sondování prostoru nezaznamenal, že fyzicky odrovnal svého bratra. Bill byl jasný adept na okamžité modřiny při sebemenším ťuknutí. Bill se napnul, když se ho Tom dotknul a zároveň ihned s výdechem povolil, když Tomova dlaň znovu zmizela pod stolem.

Bad boys II 9.

11. prosince 2011 v 18:17 | Doris |  Bad Boys II
"Ne tohle nemá cenu...takhle to nepujde." Zakroutil Tom hlavou nad rozloženým plánem města, opřel se do křesla a napil se z otevřeného piva.
"Proč by to nešlo. Je tam skvělá zeď." Oponoval Mike. Seděli v kruhu kolem stolu a plánovali další výlet do ulic s batohama plnýma spreju.
"Jo ta zeď je skvělá, ale vidíš to tady?" Objel Tom prstem jakýsi bod na mapě. "Tady jsou fízlové a ten barák kam chcete jít je novej. Je jasný že ho budou hlídat a pokud se to posere, tak jsou policajti dost blízko na to, aby jsme neměli kam utéct." Říkal to nerad. Nová tovární budova měla opravdu ukázkovou zeď a byla velkým lákadlem s ještě větší hladinou adrenalinu v krvi. Ale tohle už byl také příliš velký risk. Bill stál kousek od nich opřený o zeď a upíjel ze svého piva. Do tohohle se nevměšoval. Konec koncu on sprejum nerozumněl.
"Bille....co si o tom myslíš?" Zeptal se Mike a tváře všech se stočily k němu. Billovi chvíli trvalo než si to uvědomil. Byl myšlenkami stále někde jinde.
"Já do spreju nedělám. Tohle je vaše akce." Pokrčil rameny. Ani ho to nezajímalo aby byl upřímný.
"Ale jsi šéf." Povytáhl obočí Tom. Bill si ho dlouze prohlédl.

Person no 1989 7.

9. prosince 2011 v 10:00 | Doris |  Person no 1989
"Já... já nevim." špitnul Bill a lehce trhnul rameny. Přivřel oči. Tom si to asi neuvědomoval, ale s Billem to solidně mávalo. Možná by věděl co dělat, ale bylo to až příliš troufalé. "Prostě... budeme spolu a nějak to dopadne." vyhnul se konkrétní odpovědi. Tom se usmál. Měl škodolibou radost z toho co s Billem provádí. Jak neskutečně silně se musel snažit ovládat. Jak moc silně vřely buňky v jeho křehkém těle. Tomovi to imponovalo. Líbilo se mu to a zároveň mu dělalo moc dobře takhle někoho ovládat.
"Třeba můžeš pokračovat v mým zkoumání." vydechl mu Tom do ucha a lehce ho kousnul. Billovi naskočila husí kůže a kus zmrzliny mu odkápl na zem. Zapomněl ji olizovat a v horku rychle tála.
"Mmm možná." Kývnul Bill a uši mu zahořely. V tomhle směru by pokračoval moc rád, jen si nebyl jistý zda to je nejlepší nápad.
"No tak come on. Přeci mi nedáš košem." zamručel do ucha černovlasého chlapce, který se chvěl. Cítil se jak malá puberťačka, ale copak šlo odolat tomu erotickému tónu jeho bratra?
Bill si povzdechl, líbilo se mu to a opravdu stačilo jen maličko, aby na Toma skočil a splnil si všechny své sny.
Neodpověděl, jen se vrátil ke své zmrzlině a jeho tváře rudly, když se mu do hlavy dostala myšlenka divokého večerního dovádění. Tom se dokázal zbláznit radostí a škodolibostí, když viděl, jak hodně je z něj Bill vyvedený z míry. Jak cítí, že po něm Bill opravdu touží. Jen se stydí přiznat, že se při zmíňce společného večera v jeho hlavě odehrávají až hambaté scénáře. Tomovi to nemělo šanci uniknout. Neustále měl potřebu vyžívat svého bratra k sexuálním hrám. A 1989 si uvědomil, že ho Tom ovlivnil natolik, že se mu sexuální hry líbily. "Vím, že to chceš dělat, zkoumat moje tělo, dělá ti to dobře, viď. Chceš, abych i já tobě dělal dobře. Tak nedělej caviky. Jsi Kaulitz a Kaulitzové mají rádi tyhle věci." dořekl Tom a Bill mu radši ucpal pusu zmrzlinou. Pak si
mu obročmo sedl na jeho klín, sledujíc jak si jeho dvojče pochutnává na zmrzlině.

by Alleg

7. prosince 2011 v 20:09 | Doris |  Bill
No Allegator ze me nikdy nebude ale aspon se muzu snazit. Netreba nejak zduraznovat ze originalni montaz je prave od ni <3
Jinak vím, ze už dlouho se tu neobjevil zadny muj obrazek a jeste dyl se neobjevilo video jak obrazek vznika. Omlouvam se za to, ale jaksi nemam moc pristup k pc doma. Takze mi to vazne. Doufam, ze az teta dostane svuj novy mini notebook bude to trochu lepsi. Uz bych sama potrebovala dopisovat co je treba :) A hlavne...nahrat vam neco fajne :) I kdyz jsem zjistila ze je nejaka zmena v nahravani videi a zatim mi to vubec nejde :DDDD Ale to ja zjistim :D TAk tady obrazek :)

person no 1989 6.

2. prosince 2011 v 10:00 | Doris |  Person no 1989
Pár lidí se po nich ohlédlo a zvědavě krčilo čelo. No Bill byl momentálně v jiné galaxii, takže reakce ostatních šly zcela mimo něj.
"Tomi co jsi si zařizoval?" otočil na bratra velké prosící oči.
Byl tak strašně zvědavý.
"Kdybych ti to řekl... musel bych tě zabít." Zatvářil se Tom smrtelně vážně.
"Haha... moc originální." zakřenil se Bill a Tom se upřímně zasmál. Možná by se měl trochu víc ovládat. Nechával se příliš vtáhnout do lidského smýšlení a tím získával různé pocity. A pocity činily slabším. Ale vedle toho křehkého rozesmátého stvoření, nemohl být jiný. Bill ze sebe vyzařoval tolik pozitivní energie, že se zákonitě musela přenést i na ostatní.
"Ne vážně. Musel bys umřít strašlivou smrtí." zamručel Tom dramaticky. "Neboj... nic důležitého. Prostě jsem se jen byl na něco zeptat kvůli počítači." usmál se, když se Bill zatvářil dotčeně. Bill jen protočil očima.
"Jeeežiši. Kdy z toho vyrosteš? Budu hádat... shaníš zase nějakej kvalitnější přehrávač a zvukovou kartu, abys měl lepší požitek z porna."
Zakřenil se. 1989 urychleně zapátral v paměti svého hostitele, o čem že to Bill mluví. Trochu ho překvapilo, že lidé na způsob svého rozmnožování i rádi koukají ve formě nemravných filmů. A jeho předchůdce zejména.
"No jo... přesně to. Ale nepochodil jsem. Nic novýho nemaj." pokrčil rameny a v duchu se musel smát, jak z Billa cítil žárlivost i na aktéry na obrazovce. Zajména proto, že tam figurovaly ženy a Bill tím pádem jaksi nespadal do Tomova vkusu.