Říjen 2011

Polibek smrti 3

27. října 2011 v 22:07 | Doris |  Polibek smrti
Bill se ráno probudil se zvláštním pocitem v oblasti žaludku. Jen se zamračil. Tohle nevěstilo nic moc dobrého. Měl na špatné věci čuch. Jen ho nikterak nenapadalo co by se mohlo stát. Svěsil nohy z postele a chvíli se prstama prohraboval ve zasmodrchaných vlasech. Trčely mu do všech stran, což u něj nebylo zase až odlišné od běžného nošení, přesto však strávil ráno před zrcadlem aspoň hodinu, aby svoje vlasy srovnal do přijatelného tvaru. Zapátral v paměti kolik vznešených poslání ho dnes čeká. Jeho byt byl prázdný. Byl tu jen on a nábytek. Na někoho, kdo dává život, to pusobilo poněkud smutným dojmem. Snad i jemu to přišlo trochu zkličující, ale za těch pár set let si zvyknul. Vlastně už nemohl nic dalšího očekávat. Maximálně, by se o svuj příbytek dělil s dalším poslem života nebo andělem. Ovšem co víc než pŘátelství by se v tom dalo hledat?

strawberry

26. října 2011 v 17:54 | Doris |  Doris
jsem se zase jednou nudila. No co...nic extra to nikdy nebude, ale co uz :) Toto prenechavam tem zkusenejsim a lepsim. Ale zahnat nudu je treba :D


Bad boys II 8.

25. října 2011 v 22:45 | Doris |  Bad Boys II
Bill zaklapal pusou. Na chvíli zavřel oči aby po jejich otevření zjistil, že se mu to nezdá.

"Ty tu co děláš?" Vypadlo z něj a dál na Toma upřeně zíral. Tomovi se chtělo usmát, ale nenašel k tomu odvahu. Bylo jasné, že Bill nebude dvakrát milý a nechtěl aby si myslel, že je Tom opět jednou těžce nad věcí a přišel jako by se nechumelilo.

"Čekám na tebe." Hlesnul a nervozně se ošil. Bill se ušklíbnul. To mu bylo jasné, že sem Tom nepřišel vysedět vejce. Založil si ruce křížem aby dal najevo svoji nedostupnost a přehodil nohu přes koleno. Nehodlal to Tomovi usnadňovat i když se ani zdaleka necítil tak machrovsky, jak se snažil tvářit.

"Nejsem si tak uplně jistý, že máš nějaký duvod tu na mě čekat." Zamlaskal a raději si zapálil cigaretu aby nějak zaměstnal svoje ruce a nemusel jima nervozné klepat o sebe.

Diplom

25. října 2011 v 12:29 | Doris |  Others
Tohle jsem dostala od Tery :) Krasne dekuju <3
Btw...no nesluselo by nam to spolu???? :DDD Ja myslim ze desne :D


person

24. října 2011 v 23:02 | Doris |  Others
pamatujete si na obrazek Person nr 1989?? Asi jo ze? No a ja vam rikala ze to je k povidce. A prave k tehle povidce uz je hotovy Banner. Samozrejme jeho autorkou je moje pisatelska dvojice Lenna. Tak tady mate pro predstavu. A prvni dily uz budou co nevidet. momentalne se uz nachazeji na betareadingu :)


Infect me

23. října 2011 v 17:06 | Doris |  Doris

Bad boys II 7.

16. října 2011 v 16:20 | Doris |  Bad Boys II
Tom přešlápnul ještě nervozněji. Na tento scénář nebyl připravený. On vlastně nebyl připravený na žádný. Ale dočista zapomněl, že Bill sdílí stejnou adresu jako Mike. Značně ho to rozhodilo a nevěděl co má říct.
"Není tu. Před chvílí odešel za B.Bm, ale mužeš tu na něj počkat." Vyřešil to za něj Mike, kterému bylo hned jasné, že rasta nepřišel za ním. Tom se úlevně pousmál a prošel kolem Mika dovnitř.
"Dáš si něco k pití?" Zeptal se Mike, když se nazelenalý Tom zhroutil do křesla. Vypadal minimálně na litr nějakého života budiče. Za jiných okolností by ho Mike litoval, ale po tom co viděl jak Billa tomov chování srazilo, to až tak uplně nedokázal.
"Ani asi ne. Stejně mě zabije jen co se vrátí." Zakrtouil tom lavou a přijal jen sklenici vody. Navíc nepovažoval za nejlepší, aby z něj byl cítit alkohol. To by mu jistĚ dvakrát nepomohlo.

Monsoon (Thassos)

9. října 2011 v 15:12 | Doris |  Kecátor
Kdybyste mi nahodou neverili. ze nam je tam fakt hrali :D Je to tmavy a nase krakorani je desny :D Ale je to vzpominka :D


Thassos

9. října 2011 v 13:44 | Doris |  Kecátor
Ahojen milackove,
ja vim..ja vim. Cekate na povidky jako na smilovani co :D Slibuju ze s tim pohnu. No v prvni rade, jsem vam slibila nejaky clanek o svoji dovoleny v Recku. Ono to s twincestem nijak nesouvisi, ja vim, ale pochlubit se musim. Pokud totiz planujete nejaky ten zajezd nekam, tak Recko vrele doporucuju. Ovsem pochybuju, ze se budete mit tak kralovsky jako ja s Kakinkou :DDD Jsem zakerna potvora co :D
Tak ale pekne poporadku. Odjizdeli jsme z Ostravy v nejakych 5:30, coz by nebylo tak hrozne.....kdybysme spali. Jenze to bych nebyla ja s Kaki abysme nesli jeste napred do hospody a na Stodolni a tim padem jsme sedostaly domu ve 4:30 a to musite uznat, ze uz nema cenu spat :D jediná naše záchrana byla, že jsme nebyly opile. To by ten autobus jinak pekně vypadal.