Září 2011

Pohledy 5

23. září 2011 v 17:34 | Doris |  Postcrossing
Ahoj ahoj zlaticka....chybela jsem vam?? :) Dlouho jsme se tu nevideli coz. No to vite...dovolena v Recku. Bylo to tam uzasny. Mozna tomu tady budu venovat jeden clanek jelikoz mate co (a hlavne koho) zavidet :)
No ale ted k veci. Postacka se tedy za tu dobu moc nepretrhla a tak mam k dnesnimu datu jen dva pohledy. Ale lepsi nez nic ne??

Prvni je z Thaiwanu a Xin-Ying Lee se priznala ze moc rada posloucha Tokio Hotel :)

Druhy je z Ruska. Poslala mi ho Xenia a je na nem dokonce autogram od autora pohlednice :)

Marry the Night 7

12. září 2011 v 18:48 | Doris |  Marry the Night


Bylo půl čtvrté ráno, možná čtyři, když párty pokračovala, takovéto kanalizační mejdany trvaly do sedmi hodin, ale nikdo nikomu nebránil v tom jít spát, když chtěl. Bylo to mnohem unavující, než být venku a dělat bordel nebo posedávat na lavičce s kamarády. Bill se zvedl a podíval se na Toma sedícího na sedačce, jak popíjí vodu. Tom to dneska s alkoholem nepřeháněl, což se Bill divil, bylo to zvláštní. A Tom k tomu měl důvod, proč nepil.
"Jdeš?" Tom k němu zvedl oči, rychle polkl vodu a odložil skleničku. Vypadal zaraženě.
"Chceš už jít?" zeptal se překvapeně. Bill se strnule usmál.
"Jo, chci," chytl Toma za paži a tahal ho na nohy. Šlehl pohledem do rohu místnosti, kde si to Tereza rozdávala s tím chlapem, kterého tu nikdy neviděli. Souložilo tu hodně lidí, jen to nikdo nevnímal, bylo to normální. Andreas byl s Mikem a ostatní Bill neviděl. Měl rudo před očima, připadal si jak nasraný býk. Vadilo mu to.


"Dobře," Tom se zasmál, náhodou se podíval směrem Billova vzteku a chytl ho kolem ramen. Nekomentoval to. "Jdeme k tobě? Tam je víc teplo."

"Spíš bych teď potřeboval zchladit." Zabručel si Bill pod vousy, ale přikývl na souhlas. Opustil prostor, kde se všichni bavili podle svého gusta a zamířil i s Tomem k sobě. Jeho kroky byly těžké a nebylo to způsobeno jen jeho botami. Měl žaludek tak nějak na vodě. Tom to podvědomě cítil. Měl obavu, jestli si to Bill nerozmyslel. Jestli přeci jen nechce být raději sám. Zastavil se v otvoru do Billova takzvaného pokoje a nejistě přešlápl.
"Tak co je? Nejdeš dál?" Otočil se Bill přes rameno, když zjistil, že ho Tom nenásleduje. Tom polknul a vešel dovnitř.
"Vidím, že jsi napnutý a... naštvaný. A je mi jasný proč. Jestli chceš bejt sám... nebudu se ti vtírat." Pokrčil Tom rameny. Jistěže by ho to mrzelo, ale také by to chápal. Jsou prostě bratři, tak co by měl jiného čekat, než že bude Bill žárlit. Bill se lehce pousmál. Vždycky tohle dokázal na Tomovi obdivovat. Byl výtržník, v určitých věcech i zákeřný hajzlík, ale vždycky dokázal být taktní. Chytil ho za ruce a přitáhl ho k sobě. Pevně ho objal.

Homeless 22

6. září 2011 v 10:47 | Doris |  Homeless
Hluk přicházející z ulice překazil Billovi další spánek. Přetáhl si peřinu přes hlavu a snažil se znovu zaspat, už se mu to nedařilo. Skopal peřinu až k nohám a unaveně si protřel oči. Nakrčil čelo a rozhlédl se kolem sebe. Byl u Toma v pokoji a byl z toho trochu zmatený. Chvilku mu trvalo, než si přehrál v hlavě předešlé události a jemu došlo, že tu prostě usnul. To vysvětlovalo i ten hluk z venku. Tom měl neustále otevřené okno. Ale kde vlastně byl Tom? Bill hodil nohy z postele a ve svém triku, dosahující do poloviny stehen, rozcuchaný a drbající se na levém předloktí vyšel z Tomova pokoje.
Tom nemohl spát již dvě hodiny. Pořád se na gauči převaloval a bolely jej záda. A také stále myslel na Billa a na to, jak sladce vypadal v noci, když mu usnul v náručí. Tomovi se to líbilo. Až moc se mu to líbilo.
"Dobře, moment, hned přijdu," řekl Tom poslíčkovi s květinami a odběhl do kuchyně pro zbylé peníze, které měl z nákupu v domácích potřebách. Vytáhl pár euro z peněženky a rychle se vrátil, aby květiny zaplatil podle objednávky, kdy chtěl udělat Billovi hezký příjezd. Ale proč by mu nemohl připravit pěkné ráno? Mohl. Přesně tak se rozhodnul. Zaplatil tři žluté růže a čichajíc k nim, odběhl zpátky.
Bill si unaveně protíral oči a bosky cupital kobercem ke koupelně.
"Tomi... kde jsi byl?" Zívnul a zamžoural na Toma stojícího mezi dveřmi a ukrývajíc cosi za zády.

Homeless 21

6. září 2011 v 10:47 | Doris |  Homeless
Tom seděl jako přikovaný. Naprostá konsternovanost a šok. Když slyšel prudké odemykání zámku, myslel, že vyletí z kůže. Bál se, že se kdosi vloupal do Billova bytu a on nebude schopný bránit jeho majetek. Nikdy by si to neodpustil. Nehledě na to, že by se mu mohlo něco stát. Seděl a šokovaně zíral. Srdce mu splašeně bilo do hrudi.
Bill na tom nebyl o moc líp. Byl naprosto vyvedený z lajny, že se zmýlil. Byl natolik přesvědčený, že najde svůj byt vykradený, že teď to nedokázal pochopit, že to tak není. Hleděl na Toma, který nejevil známky sebemenšího pohybu. Ba možná dokonce ani dechu.


"To... Tome..." Odhodlal se nakonec něco málo říct. V první řadě uklidnit sebe a očividně i Toma, aby vůbec mohli mluvit. Tom sebou cuknul.
"Už blouzním..." Zakroutil nad sebou hlavou. Přízrak se měl přeci vrátit až zítra dopoledne.
"Přízrak tu není. Mám halucinace," lehl si zpátky na gauč a otočil se zády k Billovi. Bál se. Cítil v zádech pohled toho člověka.
"Tome, to jsem já..." Bill se chytil za čelo a vrávoravě vešel do obývacího pokoje úplně.
"Nebudu mluvit s představou. Zase až tak šílený nejsem," odsekl Tom.
"Ježiši, Tome, vzpamatuj se." Rozhodil Bill rukama. Byl unavený z cesty a z nervů. Takže byl trochu podrážděný. Došel až k Tomovi a šťouchnul do něj prstem.


"To tě mám štípat. Říkám, že jsem to já." Vzdychl nespokojeně Bill a zůstal vztyčený nad Tomem. Tom se otočil zpátky na něj. Pravda... představa by ho asi do lopatek neštouchala.


"Ale... ale měl jsi přijet až zítra." Krčil čelo, což stejně ve tmě nebylo vidět, a natáhl se pro Billovu dlaň.Dovolená

5. září 2011 v 18:48 | Doris |  blog
Ahojen zlaticka, tak dneska opet tak kratce. Zitra odjizdim do Ostravy a od tamtud ve stredu rano, odjizdim s Kaki na dovolenou do Recka. Na Slovensko se budu vracet 19.9. nekdy odpoledne. Tudiz za tu dobu tu opet nic nepribude. Doufam ze to vydrzite. Pouze jsem na pondeli nahrala dalsi (a prozatim posledni dopasny) dil Marry the Night. Zkusim tam napsat alespon jeden dil Bad Boys a Polibku. Ovsem neslibuju vam to. Je vam jiste jasne, ze tam budu mit jinaci starosti nez psani povidek :) Ovsem sesit si sebou vezmu....jeden nikdy nevi. Treba se na na plazi budu jeden den nudit a polibi me nejaka recka muza :)
Takze se tu mejte krasne. Zvladejte ty prvni tydny ve skole a uvidime se tu v polovine zari :)
Doris

Marry the Night 6

5. září 2011 v 18:37 | Doris |  Marry the Night
"Bille," slezla Tereza z gauče a klekla si k Billovi, vytáhla ho k sobě. "Seš v pořádku?" dívala se mu do očí, Bill v nich měl trochu slz. Ta rána od Toma, kurva, bolela. Tomovy pěsti jsou jak ze železa, vzhledem k tomu, že má celkem kostnaté ruce. Bill přivřel oči.
"Jo, jsem úplně na pohodu," pokusil se usmát, ale jeho čelist byla pochroumaná. Tomova ruka mu přeletěla přes bradu i nos. Všichni ostatní mlčeli, Andy s Mikem jen u sebe seděli a ani nedutali, ostatní členové gangu zaraženě zírali, než pokračovali ve své debatě, avšak potichu. Atmosféra byla hustá, nepříjemná, neměli rádi hádky.


"Chtělo by to nějaký obklad, půjdu skočit ven pro něco," rozhodla Ema a vstala taky. Podívala se na Terezu, která Billa hladila s takovou apatií, že to Emě bylo jasné. "Bille?" Bill po několika sekundách začal vnímat, opožděná reakce.
"Co?"
"Možná bys měl jít za Tomem a vyříkat si, proč se tohle... ten incident stal." Tereza zvedla znovu pohled k Emě. Snad Ema... ne, ne, ne. Vždyť jí říkala, že to láska není. Jak by mohla, když... nebo je? Tereza zavřela oči a Billa pustila.
"Ema má pravdu, jdi za ním," vydechla. Andreas ji pozoroval a Mike těkal pohledem sem tam, z jednoho na druhého. Ema zvedla Terezu a Bill se vyšplhal na nohy. Držel se za tvář. Díval se na ně a v hlavě měl absolutně prázdno.


"Proč by, je to zasraný kretén," procedil skrz zuby. Nenáviděl tohle chování, co Tom předvedl. Prostě mu to musel vpálit. Uráží jeho svěřenkyni z takových důvodů, přitom je sám nesčetněkrát horší. Ema byla v tomhle ale nekompromisní. Nebyla slepá. Naopak... viděla z nich všech vždy nejvíc. Díky tomu, že nebyla na nikoho vázaná nějakým hlubším citem. Nebyla zaslepená a viděla věci, jak byly. Už dlouho sledovala Tomovo podivné chování, a vzhledem k Billovu výbuchu, kterým Toma srazil, jí bylo jasné, že se Tom neudržel. Bylo to všechno tak průhledné. Tedy pro ni.
"Jasně Bille... Přede mnou si kurva nehraj na žádnýho tvrďáka. Já moc dobře vim, jak to je. A jestli za ním nepůjdeš a neomluvíš se mu, tak ti nakopu prdel." Pohrozila mu vztyčeným ukazováčkem. Ostatní teď pro změnu zaraženě zírali na ní. Věděla snad něco, co ostatní ne? Snad všechny do jednoho svědil jazyk pod tisícem otázek.

Pohledy 4

3. září 2011 v 12:46 | Doris |  Postcrossing
Takze je cas pohledu :) Tenhle tyden mi prisli tri a z jednoho jsem byla opravdu nadsena :)

prvni prisel z Portugalska a moc jsem se o odesilateli nedozvedela. Nezanechal zadny text krome kodu a prani stastneho postrcorssingu. Trochu skoda no


Druhý prisel z Polska. Je to zapad slunce nad Baltem :) Moc se mi libi a poslala mi ho Agnieszka ktera se chysta na dovolenou ve Spanelsku :)

a posledni prisel z Holandska a je naprosto nadherny. Opet mi ho Chantal poslala kvuli me oblibene barve. :) Nadhera