Červenec 2011

Ich liebe dich

31. července 2011 v 19:03 | Doris |  By Doris
Ne ze bych ten nazev myslela az tak vazne jo :DD Jen jsem se chtela naucit ty svetelny efekty :)


Bill Kaulitz

31. července 2011 v 13:04 | Doris |  Doris

Gustav

31. července 2011 v 13:04 | Doris |  Doris

Twins Drawing

24. července 2011 v 22:13 | Doris |  By Doris
Tak tady je i to video :)

Twins

24. července 2011 v 17:13 | Doris |  Twins
Majka ma v zari narozeniny a jeji prani bylo dostat obrazek. Coz jsem ji samozrejme rada splnila. Sama si ho vybrala a ja ji slibila ze udelam co budu moct. Vim ze zari je daleko, ale ja co neudelam hned...tak nikdy :D Takze snad se Majka nebude zlobit, ze je to takhle verejny uz ted. V zari ji to samozrejme poslu aby se mohla chlubit originalem. Doufam, ze bude spokojena a obrazek se ji v zaveru bude libit :)
Video k tomuto obrazku pridam jen co ho dodelam :)

Krev jako čokoláda 14 (konec)

24. července 2011 v 12:18 | Doris |  Krev jako čokoláda
Lékárník zatím v klidu seděl u sebe v lékárně a ukládal si výrobky, které prodával.
"Člověk se jen snaží vést svojí živnost...." Brblal si pro sebe, když ho vyrušilo nebezpečné cvaknutí. Otočil hlavu a zadíval se na Toma, který na něj mířil odjištěnou zbraní, která puvodně patřila jemu.
"Aaa muj nový zákazník." Pronesl klidně. Co jiného mu také zbývalo. Tom se ušklíbl.
"Chci váš Antigen, vaše náboje a váš prach." Neměl v úmyslu utíkat ze země bez Billa. No bez stříbrných náboju by měl jen těžko šanci Andrease porazit. Jeho požadavku bylo vyhověno.
Andreas odvezl Billa do staré továrny na absinth. Jejich místo. Bill byl zavřeý v kleci a nervozně chodil sem a tam. Dělal si starosti. Ne o sebe, ale o Toma. Zda se mu podařilo uniknout. Zastavil se, když přišel Andreas se svými poskoky. Nenáviděl ho. Nedokázal k němu teď cítit nic jiného. Jestli někdy cítil aspoň trochu respektu a vděčnosti, dnes už necítil nic z toho.
"Tak ja se ti líbí v kleci?" Obešel blonďák jeho vězení. "Tam podle člověka patříš." Mluvil klidně. Možná až moc. Bill na to nijak nereagoval. Jen sledoval každý jeho pohyb.
"Mohl jsi být velkou inspirací pro celou smečku. Ale podívej se na sebe......jsi velkou hanbou." Přikývl nad svými vlastními slovy. Už tím ani nechtěl Billa zlomit a získat ho k sobě. Billuv ortel byl pro něj podepsaný.
"Když duvěřuješ člověku, všechny nás zatratíš." Otevřel kovové dveře a odešel od klece.
"Sami se ztracujete." Prsknul Bill. Andreas ho chytil za ruku a ne zrovna šetrně ho vytáhl ven. Ani jeden z nich netušil, že Tom obíhá kolem továrny a hledá nejlepší možný přístup k nim. Bál se toho co muže vidět, ale nevzdával to. Vylézal na střechu odkud cítil nejlepší výhled.

Marry the Night

23. července 2011 v 16:28 | Doris |  By Doris
Jak jsem zminovala...pise se povidka se Schmetti s nazvem Marry the Night. A ja se proste casto nudim. Zazrak to neni, ale na naznaceni toho o co pujde...to staci :)

infícko

20. července 2011 v 21:41 | Doris |  Info
Ahojte zlatícka,
dneska vam chci jen oznamit par veci. Urcite jste si sami vsimli, ze to tu ted nejak pokulhava s povidkama a vubec tak celkove. Tak abych vas trochu poinformovala co se deje a co se dit bude.
Zacneme grafikou: Ta sem nepribyva nijak casto z jedineho prosteho duvodu. Nejsem s tim zrovna velka kamaradka a tim padem napady na nejake to tvoreni mi chybi. Myslim ale, ze zrovna tohle vas vsechny trapi nejmin :)
No u grafiky ale jeste zustanu a obracim se na vas s prosbou. Muj designmaker Lenna dala vypoved. Urcite jste si toho sami vsimli, ze uz netvori. Ani graficky ani videa ani blog uz nema. Me to samozrejme mrzi a budu cekat jestli se nahodou nerozhodne nekdy na svoje pracovni misto u me vratit, ale nemam ji to za zle. Chapu jeji duvody a tak ji nepremlouvam nijak. No kazdopadne, tim padem shanim noveho designmakera. Pokud mate nekdo zajem o to, se mi tu o to postarat, nebo nekoho sikovneho znate, tak mi dejte prosim urcite vedet. :)
Dalsi bod jsou obrazky: No myslim ze tady si neni moc na co stezovat. Obrazky se tu objevuji pomerne casto. Horsi je to s videi k obrazkum. Abyste rozumneli....Kdyz delam video k obrazku, tak to u me obnasi kreslit ho proste v kuse. nahrat cele video najednou a pak ho jen urychlit. A tim padem na to potrebuju rezervovat dostatecny cas. A vzhledem k tomu ze se o pocitac delim s tetou, tak ten cas proste tolik neni. Mohla bych to delat i po castech, ale nechce se mi urychlovat kazdou jednu cast zvlast, kor kdyz by byla jinak dlouha treba, a pak je jeste skladat dohromady. Zabrala by to spoustu casu. Takze proto jsou videa jen tak z ridka.

Immortality? 6 2/2 (konec)

19. července 2011 v 21:04 | Doris |  Immortality

"Nech si toho jo. To vubec neni vtipný." Drknul Tom bratra do boku, ale koutky mu pobaveně cukaly. I tak se ale rozhodl pro ovocnou. Bill už na to nic neříkal, převzal si kornoutky a vedl Toma na nejbližší lavičku. Jen nevraživě uhnul pohledem do strany, když procházeli kolem jedné partičky kluku, která na Toma vyzívavě hvízdala. Jako by byl snad nejaká děvka co se za každým písknutím otočí. Majetnicky si ho chytil kolem pasu a Tom se v duchu usmál. Dělalo mu to dobře. Byl teď přeci jen žena a ty mají takové projevy v oblibě. A snad si tak sám poprvé nejvýš uvědomoval, že Bill je kluk se všim všudy. Nehledě na jeho vzhled a styl a zvyklosti. Byl to kluk a uměl se tak chovat.
"Jestli ještě jednou hvízdne, tak mu pujdu dát přes držku." Zavrčel Naštvaně Bill a sedl si na první volné místo. Tom se mu usadil na klín.
"Ou pral by ses za mě? To je milý. Ale nedělej to. Oni jsou větší a je jich víc." Usmál se a dál spokojeně olizoval mraženou pochoutku v kornoutu.On sám si z toho nic nedělal. ,,No tak moment, tím chceš říct co? Tím mi chceš naznačit, že jsem zbabělec, že bych je nezvládnul..?" řekl uraženě Bill a i přesto Toma jednou rukou objal kolem pasu.

Immortality? 6 1/2

19. července 2011 v 21:03 | Doris |  Immortality
Billovo srdce tlouklo jako o život. Jako by to snad měla být poslední chvíle s Tomem. Pevně chytil Toma za krkem a stáhl ho na sebe. Umíral z těch polibku. Dral si jazykem cestu do Tomových úst a vrněl blahem, když mu bráška vyplnil jeho touhy.
"Měl jsem to říct dřív." Zakňučel Bill a nechtěl se vzádt Tomových úst docela. Tomovy polibky jako by mu vlévaly život do žil.
"Řekl jsi to, kdy jsi uznal za vhodné. Počkal bych si na ty slova klidně celý život." Ubezpečil ho Tom a pohladil bratruv bok. Bill se zatetelil blahem.
"Nezmění se nic že ne? Teď když jsem to řekl." Odtáhl se od Toma a zkoumavě se na něj díval. Nehtama ho lehce škrabal na zátylku. Tom se usmál a nosem se otřel o Billuv.
"Změní se všechn
o kocourku. Jen k tomu lepšímu a krásnějšímu." Byl o tom přesvědčený. Věděl, že ho Bill miluje, ale proč by na něj naléhal. O to krásněji mu to teď znělo, když to Bill vyslovil čistě z pocitu potřeby. Kdy nad tím nepřemýšlel.
"Nakonec jsem rád že jsme do tohohle tvého výmyslu šli. Myslim, že jsme pochopili to co jsme pochopit měli." Usmál se Tom, naposledy Billa políbil a zvedl se z něj. Bill se zamotal do peřiny a jen na něj oddaně koukal. Štěněčí pohled ho očividně provází celý život. ,,Jen klidně lež, já ti dojdu udělat něco dobrého k snídani, ano?" usmál se Tom na svého brášku a pomalu se vydal k odchodu.

SOS (Anythnig but love) 22

13. července 2011 v 14:26 | Doris |  Sos
Bill
Ani nevím, na co přesně mám chuť. Zabít tě nebo něco jiného? Je to v celku jedno. Dostaneš od všeho trochu. Ten bič, co svírám v ruce, je pro mě ještě pořád nejděsivější věcí v tomhle domě, a ještě pořád nemám odvahu a odhodlání ho použít. Spíš to držím jako pro výstrahu. Nechci se nechat ohrozit. I když teď bys asi těžko něco udělal. Je mi zle z tohohle místa. Možná už jsem taky šílený. Možná už mezi námi není takový rozdíl. Ty jsi byl šílený od mala, já od té doby, co jsi mě málem zabil. Chtěl jsi mě zničit... teď chci já tebe. Možná mezi námi opravdu není až takový rozdíl. Možná jsi v tomhle měl pravdu. Na tom ale nesejde. Týral jsi mě jak fyzicky, tak psychicky, zatímco ty jsi z mojí strany poznal jen tu psychickou bolest, jak tedy tvrdíš.

"Chtěl jsi vzpomínat? Tak si zavzpomínáme. Zahrajeme si takovou hru... schválně, jestli poznáš, co je to za situaci?" Zavrčím ti do ucha a ruce ti chytnu pevněji u zdi. Tepláky a spodní prádlo ti mírně stáhnu a plácnu tě přes zadek. Ty jsi mi servíroval události, co se kdy staly. Doma, ve škole... kdekoliv. Já ti naservíruju jen ty, co se odehrály tady. Jen ty, kdy mi bylo mizerně. A to mi bylo hned druhý den tady. Moje první seznámení s touhle zdí. Nešukal jsi mě přímo ale...
"Fakt se ti to tak líbí, když tě mrdá kluk? No řekni, co je na tom tak dobrýho? Že si to nechá udělat i třikrát za noc?" Vydechnu ti těsně u ucha a prstama ti zakroužím kolem vstupu. Cítil jsem se vážně poníženě, jak sis tehdy dobíral moji orientaci. Nebo spíše promiskuitu.

SOS (Anythnig but love) 21

13. července 2011 v 14:26 | Doris |  Sos
Bill
Nehodlám s tebou o tomhle vůbec mluvit. Nebudeme vzpomínat vůbec na nic. Nezajímá mě to. Rozpřáhnu se a rukojetí zbraně tě uhodím do spánku. Vůbec na mě nesahej. Nijak se mě nedotýkej. A už vůbec mě nijak nelíbej. Věci, který by mě mohly shodit? To sotva. Víc, než jsi mě shodil, už to ani nejde.
"Neměl jsi právo mi to udělat. I kdybych byl sebehorší. Nezajímal jsi mě. Vůbec jsi mě nezajímal. Bál jsem se tě a radši jsem si užíval, než abych byl s tebou v jedný místnosti. Nezajímalo mě, co děláš nebo jak se cítíš. Až potom... když jsi přestal být tak agresivní v mojí přítomnosti. Až potom jsem tě začal milovat. Ale i kdyby se to vůbec nestalo a já tě celej život nenáviděl... tohle jsem si nezasloužil." Štěknu po tobě. Fajn, tak jsme si zavzpomínali. Je to moje vina? Možná. Ale to tě prostě nijak neomlouvá. Nehodlám se s tebou už víc bavit. Couvám z pokoje a za řetěz tě táhnu s sebou. Upřeně tě pozoruju a mířím ti na čelo. Jestli není nabitá, tak brzo bude. Zjišťovat to před tebou ale nehodlám. Sám jsem zvědavý, jestli se začneš vzpírat, nebo mi hodláš ukázat, jak slabý jsem a že tě nejdýl za hodinu stejně pustím.
"Odmítám s tebou už o čemkoliv mluvit."

Homeless 12

13. července 2011 v 14:22 | Doris |  Homeless
Bill se málem zakuckal vlastní slinou. Tohle bylo od Toma tak... machrovské, drsné. Cosi se mu na tom strašně líbilo. Znělo to dobře.
"Tak bys to měl asi zkusit..." zamumlal si Bill zmučeně pro sebe a stále měl pootevřené rty. Chtěl, aby mu zavolal jeho šéf. Chtěl to. Potřeboval to.
"Nebudu šukat kde koho na potkání. Nikdy jsem to nedělal. Nepotřebuju to vyhledávat," odbyl jej Tom a přitiskl si svou dlaň do již docela vzrušeného klína.
Bill ze sebe vydal jakýsi ne dobře identifikovatelný frustrovaný nářek. Jediné, co ho ještě drželo zpátky, bylo, že si uvědomoval, jak Tom vypadá. Spíše to, že je z ulice. Jinak by už dávno zvolal tu větu "šukej mě!" Kolena se mu skoro podlomila, když Tomovi uniklo tiché vzdychnutí. Billův mozek začal pracovat na tom, že by bylo vhodné opustit místnost a počkat v chodbě, ale jeho dolní končetiny zřejmě zakořenily do podlahy.
"Bille... mů-můžeš..." vzdychl Tom a snažil se nedržet svůj penis v ruce. "Můžeš mě nechat pár minut soukromě?" zaprosil a stálo ho hodně přemáhání, aby sundal svou dlaň pryč. Oproti Billovi mu nepřišlo na mysl vůbec to, že by mohl mít něco s Billem zrovna teď. Že by mu mohl poskytnout jakési uspokojení.
"Ehm..." zaklapal Bill pusou a několikrát se zakymácel. "Jo, promiň, už jdu," pomalu zmizel za dveřmi, kterými před chvílí přišel. Měl pocit, že má nohy z olova.

"Do hajzlu, vzpamatuj se." Popleskal se po tváři a lopatkami se opřel o oprýskanou zeď. Špičkou boty narážel do protější zdi úzké chodbičky. Snažil se uklidnit sám sebe. Nebýt tak vynervovaný, a hlavně nebýt tak při chuti.
"On je jen kluk z ulice. Špinavý, smradlavý... milý..." Bill byl na pokraji šílenství. Zatahal se silně za vlasy a zavrčel.

Homeless 11

13. července 2011 v 14:22 | Doris |  Homeless
Tiché cinkání, duté klepání a škrábání. Nehty se třely o drsnou zem. Odíraly se a otupovaly, stejně jako jeho mysl. Sladká vůně prostupovala jejich těly. Byly to tři sladké vůně; horké kakao, horké mléko se štědrou dávkou medu a jasmínový parfém.
Bill seděl v tureckém sedu. Téměř se koleny dotýkal bezdomovcovy hrudi a s nakloněnou hlavou do strany zkoumal jeho tvář. Krátké vlasy, bez laku, mu spadávaly do očí. Sledoval Tomovy třepotající se řasy a nehty nervózně, s dávkou klidu, přejížděl po podlaze. Tom měl tak dlouhé, černé a husté řasy. Chvěly se jako peříčka.

Tom pořád spal a Bill ho tiše pozoroval. Ty řasy se mu tak zamlouvaly. Záviděl mu je. Byly přirozeně krásné. Nepotřebovaly žádné umělé náhražky a nebo vrstvy řasenky. Tom zamručel a zakroutil hlavou, jak se probouzel. Nechtěl se probudit. Ta vůně v tom snu byla úžasná. Omamná, a jemu přivozovala pocit radosti. Otevřel oči a leknutím sebou škubl.

"Promiň. Nechtěl jsem tě vylekat. Ani vzbudit," odsunul se hned Bill chvatně od Tomova těla a rozpačitě si soukal pramen vlasů za ucho, který ne a ne držet tam, kde měl.
"Myslel jsem, že už budeš vzhůru. Donesl jsem ti snídani. Doufám, že kakao piješ."

Sexy Bitch

11. července 2011 v 17:49 | Doris |  Bill
Tak jo...pote co jsem tu nakreslila Billa s dredama a byla to takova rychlo prace...jsem se ted trochu vic posnazila :) No myslim ze oproti poslednimu....to je rozdil :)


Person nr 1989

10. července 2011 v 16:09 | Doris |  Tom
Takze, abyste pochopili....dala jsem se dohromady opet po dlouhe dobe do spoluprace s Lennou. Piseme vicedilnou povidku o ktere vam nic vic neprozradim. Nic vic krom tohoto obrazku, ktery jsem k tomu nakreslila. Lenna si ho jeste vezme do parady a udela nam z nej nejaky ten vytvor primo k povidce. Povidka se bude jmenovat Person nr. 1989 a me osobne se moc zamlouva a skvele se mi s ni pise. :) No jeste si na ni pockate. napred ji chceme dokoncit, abyste nemuseli zbytecne vyckavat na dily :) No na tohle se snad podivat muzete :)


Krev jako čokoláda 13

5. července 2011 v 12:29 | Doris |  Krev jako čokoláda
Tom si přál zastavit čas a už do skonání světa vnímat jen Billovu přitomnost a jeho polibky. Jenže čas byl to,co právě neměli. Byl čas jít. Stříbro v Billově těle byla časovaná bomba a museli ho dostat pryč co nejdřív. Slunce se sklánělo a tak zamířili ze svého nynějšího úkrytu. Bill byl zesláblý a bledší než kdy jindy. Nechal se Tomem podpírat. Cestu jim zkřížila Astrid, která jim rázně vešla do cesty, odjistila zbraň a nemilosrdně ji namířila proti Tomovi. Oba chlapci se zarazili.
"Řekla jsem si kam by šel....kam jinam, než tam, kam nesměl." Promluvila chladně a oba je propalovala pohledem.
"Ne...Astrid." Vydechl Byl a několika kroky přešel blíž k ní. Chápal její zlobu, ale copak ona nechápala jeho lásku?
"Není jedním z nás." Dál nemilosrdně mířila na dredáčovo srdce. Zabil jí syna. Neměl právo zustat na živu.
"Astrid ne." Vydechl Bill a zoufale na ní koukal. "Šlo by to přece i jinak." Snažil se ji obměkčit.
"To člověk mi zabil sestru. A človek mi....zabil syna." Astrid se snažila být co nejpevnější. Cítila nenávist vuči lidské rase jako snad ještě nikdy. Bill přešel znovu blíž k ní.

Vystraha

4. července 2011 v 16:48 | Doris |  blog
Ahojte...tak ted jedna hodne neprijemna zprava. Jiste slecny si zrejme mysli, ze krast povidky neni zadny problem. PRoc by se namahaly s vlastni, kdyz ji muzou jednoduse okopirovat ze. Ayu me upozornila ze na nize uvedem blogu si slecny stahly moji povidku. Konkretne povidku Pod lampou a nebylo jim za tezko napsat se za autory. Hned na to se tam objevila moje povidka Chcipni!!!, kterou smazali hned po zjisteni, ze o nich vim. No momentalne uz jsou smazane obe. Takze je na vas zda mi budete verit nebo ne.
Ale nemam za potrebi si neco vymyslet. Tohle je podle me nejvetsi ubohost a maximalni sprostarna. Obe slecny maji stesti ze je neznam osobne. No na FB jim asi zanecham nadherny vzkaz....
Takze autori...dejte si na to pozor a hlidejte si to. No vas ctenare prosim...pokud byste neco takoveho jeste objevili...dejte mi ihned vedet pok kterykoliv aktualni clanek na tomto blogu, vcetne odkazu. Chtela jsem odkaz na tento blog poslat i na twc blog, ale vzhledem k tomu ze povidky uz jsou smazane, to je zbytecny. Jelikoz tim chybi hmotny dukaz. nevadi.
Ayu moc dekuju za upozorneni a vy ostatni oci na stopkach :)

a tady je ten blog slavnych "autorek"

He lives in you

2. července 2011 v 17:18 | Doris |  By Doris
Hrozne jsem se nudila. No ja vim...kdybych radsi psala povidky jak na bezicim pasu co :D S programem na videa nejsem zrovna velka kamaradka. Vlastne Vegas pouzivam jen ke zrychleni svych kreslicich videi, no ale nekdy kdyz se fakt kousu nudou, tak se v tom patlam :) Nic extra to asi nikdy nebude :)