Vampire vs Hunter 9

8. prosince 2010 v 14:08 | Doris |  Vampire vs hunter


Bill

"Vy lidé jste tak nedočkaví," zašeptám a přitom ti stáhnu spodní prádlo až úplně ke kotníkům. Netřeba víc, takhle mi to opravdu postačí. Svými rty začnu líbat tvoje koleno a postupně vyjíždím zapojujícím jazykem výš a výš. Na tvém stehni za sebou zanechám pár rudých flíčku. Jemně tě kousnu. Poprvé vzhlednu svými očima do tvého klínu a usměju se.
"Na to, že jsi člověk jsi slušně vybavený." Vydechnu a líbnu tě v okolí podbřišku. Už teď se Jednou rukou uchopím tvůj penis. Pohladím tě po celé jeho délce až ke kořenu, stisknu.
"Pořádný macek," olíznu ti vrcholek dráždivě svým hbitým a ozdobeným piercingem jazyk. Chci si tě pořádně vychutnat až do poslední tvé kapky, kterou mi dáš a nadělíš do mých úst. Vždycky polykám, neplivu tak jako jiní. Semeno mám rád, nevadí mi. A navíc je tvou součástí, tak jako krev, kterou jsem už stačil ochutnat. Teď je na řadě jiná tvá tekutina tvého těla. Jen vím, že po skončení budu muset už jít, nerad bych se měnil do své skutečné a pravé podoby v nějakém baru.

Tom

Nemůžu za to, že jsem člověk a ještě ke všemu nadržený člověk. Takže není divu, že jsem nedočkavý. Kor na tu tvojí rozkošnou upíří tlamičku. Lehce se pousměju nad tvým uznáním o mých rozměrech. Nevím teda, jak jste stavěný vy upíři, ale beru to jako lichotku.
"Tak si ho nacpi do krku." Pohladím tě po vlasech a zalapám po dechu, když se tvůj jazyk dotkne mého penisu. Oh bože jo.

Ještě a víc. To by mě opravdu zajímalo, jak často tohle děláváš a hlavně s kým. Že to tak protahuješ, užíváš si to a zároveň dokonale dráždíš. Jestli to ale hodláš protahovat víc a nedej bože jen svým jazýčkem rejdit po špičce, tak se ti tu udělám za pár vteřin a bez pardonu ti to švihnu všechno na obličej a do vlasů. Ne že bych si teda stěžoval. Je to právě až moc dobrý. Trhnu pánví směrem k sobě. Potřebuju to.

Bill

Usměju se nad tvým činem a jednou rukou chytím tvůj bok a tak si tě držím abys se mi moc nehýbal. I tohle je moje hra, víc než tvoje ač jde o tebe. "Nejprve tě hezky celého olížu," vydechnu na tvůj vrcholek horkým dechem. Přitom co dělám, vím, že tě už teď dostávám a o to víc se mi líbí tě provokovat i slovy, co bude následovat. A taky tak hned udělám a jen co to dopovím horkým jazykem obkroužím provokativně tvou špičku a z ní sjedu celou tvou délku až ke kořenu. Do úst si jemně vsaju tvou jemnou kůžičku. Jednou rukou tě stále držím za bok a palcem hladím, druhou rukou začnu v dlani mnout tvoje koule, tak plné mrdky, která bude za pár minut na to v mých ústech. "Chci, abys mi poté vybílil pořádně má ústa," vzdychnu. Cítím, jak ti v penisu zaškube. Líbí se mi, když jsi hotový z mé osoby a mých činů. Po chvíli dráždění se po celé tvojí délce znovu dostanu na tvojí špičku. Znovu jí divoce svým háďatem obkroužím a poté si jí nechám jemně zajet mezi rty. Nepřestávám mnout nadále tvoje koule. Jazykem začnu divoce kmitat. Už jen z toho, že mám kousek tvého nádobička v ústech mě polije horko samotného. Nejen, že tvůj penis je dostačujíc velký ale taky úžasně hladký. Tvrdý jako skála.

Tom

"Oh jo…" Zasténám, jak mě začneš olizovat a mě tak obklopí to příjemné horko. Tvůj jazyk je dokonale mrštný a vlhký od dostatečného množství slin. Hlavu zarazím do stěny a kousnu se do ruky. Asi bych jinak byl ještě hlasitější. Což nechci riskovat. Zamotá se mi hlava, když vsaješ špičku do svých úst a mám pocit, že se udělám už teď. Ne nemůžu. Musím vydržet co nejdéle. Chci tě cítit pořádně a pokud možno i dlouho, ale na to opravdu moc nesázím.
"Kurva Bille… udělej to už?" Vydechnu frustrovaně. Chci být už u tebe v puse. Hluboko. Jinak už zešílím.

Bill

Tiše vydechnu. Oči, které jsem měl přivřené jemně otevřu a podívám se nahoru na tebe. Jen se zlehka usměju, když si všimnu tvého slastného výrazu. Už jen z tvých sténu a výdechu si můžu být jist, že se ti to líbí a ne málo. Cítím jak ti v penise pulzuje. Hrál bych si ještě a víc ale nechci tě víc trápit. Navíc já sám si chci užít pořádnou kuřbu, Nerad bych byl, kdyby ses udělal předčasně jen z dráždění. Proto kolem tvého nádobička pevněji semknu rty, tak aby prostor do mé pusinky byla co těsnější a tys tak šílel o to víc. Nechám si tvůj penis až po kořen zajet do úst. Ze svou velikosti, kterou tě příroda obdařila tě tak mám hluboko v krku. Nevadí mi to ale. Přes ty několik set let co jsem, jsem tohle už mnohokrát dělal a tak jsem si na to stačil dost zvyknout. Šukání mých úst, není pro mě novinkou. Když tě mám celého v puse, začnu silně tlačit jazykem na tvůj penis a mocně sát. Rukou, kterou jsem ti mnul do chvíle koule přesunu tak výš a uchopím tě u kořene. I v mém penisu silně zaškube, ztěžka zafuním.

Tom

"Oooh" zasténám a nechám klesnout víčka. Tohle jsem přesně potřeboval. Pořádně vykouřit. Napnou se mi svaly a vlasy ti div nevytrhnu z hlavy. Skloním hlavu a ztěžka pootevřu oči. Chci to vidět. "Mmmmhh." Zamručím vzrušeně při tom pohledu. Je to k nezaplacení. Tak poctivě mě pohlcuješ. Je to úzké a horké. Naprosto dokonalá pusinka. Probírám se ti vlasy a slastně vzdychám. Mám tendence přirážet, ale držíš mě.

Bill

Na chvíli na krátce vytáhnu tvůj penis opět z mých úst a vzhlednu k tobě. Nevadí mi to, že mě za vlasy taháš nebo si s nimi hraješ. Já si s tebou také hraju, s tvým penisem. "Vystříkej se mi do pusy. Vybílí mi jí svojí mrdkou pořádně," vydechnu na špičku. Po mých slovech opět zaujmu tu správnou pozici a vsaju si tě zpátky hluboko do úst. Chci znovu cítit ten pocit, když něčí sperma polykám. Hodně věcí mi nechutná a nemůžu je skousnout, ale jak už jsem se dříve zmiňoval, můžu jen tofu, krvavý steak, whisky i červené víno mi neuškodí. Ale také co můžu je mrdka.
Hned když tě mám v ústech tě začnu pomalu a poctivě kouřit. Jednou rukou si přitom začnu pomáhat. Tou druhou, s kterou jsem přidržoval tvůj boj zamířím do svého klína. Dlaní vklouznu pod své spodní prádlo, které mám jako jediné na sobě poté co jsi zbytek ze mě strhnul a uchopím do ruky svůj tvrdý penis. Ztěžka zavzdychám při uspokojování tebe ústy. Začnu se sám pomalu uspokojovat, potřebuju také jako ty uvolnění.

Tom

Opravdu nejsem schopný uvažovat nebo cokoliv jiného vnímat. Tohle je tak intenzivní pocit, že mi zatemňuje mozek. Volnou rukou se tahám za vlasy a lapám po vzduchu. V krku mi neskutečně vysychá. A ještě když tak nestydatě promluvíš.
"Oh ještě chvíli." Zavzdychám. Nebude to trvat už dlouho, i když bych to nejraději protáhnul na věčnost. Zavrním, když vidím, jak se sám uspokojuješ. Mám chuť k tobě padnout a udělat to za tebe, ale zároveň toužím po uvolnění. Po orgasmu. Po chvíli už to pravdu nedokážu vydržet. Několikrát se trhaně nadechnu a zvrátím hlavu dozadu. Hlasitě zasténám a naplním ti ústa zásobou spermatu. Chvějí se mi řasy a svaly se mi napínají a povolují pod náporem slasti.

Bill

Neváhám ani minutu a hned jak ucítím v ústech první kapky tvého semene, začnu poslušně polykat. Nechci si uniknout ani jedinou kapičku. Jemně si tvůj penis vytáhnu z úst a začnu tě jen honit, abys mi dal všechno ze sebe. Přitom otevřu pusu a vypláznu jazyk, snažím se pochytit všechno. Rukou se ve svém klíně dál uspokojuju. Sám cítím, že každou chvíli budu. Sám to potřebuju taky cítit. Nakonec mezi rty vsaju tvou špičku a jazykem ti jí pořádně očistám, vysaju z tebe tak naprosto všechno. Samotnému mě to dělá dobře a jsem ze sebou spokojený, že jsem ti přivodil tak dokonalý pocit jako je orgasmus. Když je po všem jen ztěžka se dostanu zpátky na nohy, tak abych ti byl rovný. Na nic nečekám, a i když mé rty jsou ještě od tvé nadílky, vrhnu se na tvé rty a procítěně tě políbím. Slastně zavzdychám do polibku a v té chvíli se udělán i já. Málem se mi kolena podlomí, zalapám po dechu. Je to úžasný pocit, když má někdo orgasmus.
Pomalu vytáhnu ruku celou ušpiněnou od semene a dám ti jí před tvář. "Oliž mi jí." Vydechnu sám stále udýchaný.

Tom

Chvěju se a nohy mě zradí. Podlomí se mi kolena a sesunu se podél zdi na zem. Bože během tvých polibků bylo tak vzrušující cítit svojí chuť v tvých ústech a ještě u toho vnímat tvoje vlastní uspokojení. Stáhnu tě k sobě a chytnu tvojí ruku. Vystrčím špičku jazyka a přejedu ti s ní po ukazováčku. Vsaju ho do pusy a nechám ho zmizet ve svých ústech. Sjíždím ho jazykem. Tiše Zamručím. Chutnáš tak dobře. Vytáhnu tvůj prst z úst a jazykem ti zakroužím po dlani.
"Chutnáš dobře." Zamrouskám a vsaju další prst do úst. Pohlcuju ho dovnitř a ven v kuřáckém gestu. Lehce kousnu a jazykem zakroužím po bříšku tvého prstu. Máš dokonalý prsty. Dlouhý, hubený a teď ještě dokonale ochucený tvojí mrdkou.

Bill

Mam pocit, že se snad udělám podruhé jen z pohledu na tebe, jak kouříš mé prsty. Je to tak zasraně rajcovní, tiše zasténám a skousnu si ret. "To ty taky." Lehce se pousměju a stále se snažím svůj dech dát do normálního stavu. Polibky začnu slízávat orosené kapky potu na tvém čele a také rameni. Bylo to dokonalé odlehčení a uvolnění.
Ještě chvíli nechávám mi olizovat dlaň a kouřit mé prsty. Když je můj dech po chvíli v pořádku vyhledám a dlouze tě políbím. Hned zapojím do polibku divoce jazyk. Bůhví kdy tě budu líbat nebo zda vůbec ještě. Zatahám tě silně za ret a jemně tě kousnu. Odtáhnu se, až když mi dojde vzduch a já se potřebuji nadechnout. Hned na to se začnu zvedat opět na nohy. Sáhnu po svých věcech a začnu se pomalu oblékat. "Je čas jít," vydechnu, když na sebe natáhnu kalhoty a už se natahuju také po tričko. To tvoje je na kusy, kdežto moje ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama