Vampire vs Hunter 8

8. prosince 2010 v 14:07 | Doris |  Vampire vs hunter
vampire vs hunter

Bill

Jiný upír kdyby jen trošku se zakousnul do tvého krku a ochutnal tvé krve, už by se nepustil a všechnu krev by z tebe vysál, dokud by tě nezabil. Ale já tyhle své smysly naštěstí pro tebe umím ovládat. Navíc nechci tě teď zabít. Bylo by to i pro mě příliš jednoduché a ani já to nemám rád. Je to zvláštní ale oba máme svým způsobem rádi to samé. Oba se k sobě přitahujeme a prahneme po tom druhém, prahneme po jeho smrti. Ano nabízím ti tady svůj způsob života, i když vím, že ty ho nechceš ale i přesto bych to udělal. Nikdy jsem to nikomu nenabízel, ale u tebe bych znovu tu výjimku udělal. Snad ani nevím proč.
"Dej mi trochu tvé krve," zašeptám, aniž bych se oddálil, Naopak se ještě víc k tobě přitisknu, jak jen je to možné. Vzdychnu, jsi tak horký. Cítím to i přes látku tvého oblečení. Rty přejedu po tvém krku. Prsty jedné ruky pomalu odlepím tvou náplast, pod kterou skrýváš mé kousnutí. Druhou rukou ti stále držím ruce nad hlavou.
"Nebude to bolet, jen to štípne," vydechnu. Mé tesáky jemně vytasím, abych se dostal pod tvou kůži a tak ochutnal znovu tvojí sladkou krev. A bez dalších slov nebo zeptání se jimi do tvého krku už podruhé zakousnu. Slastně přivřu oči a začnu sát tvou krev. Zamiloval jsem si jí. Je mou drogou.

Tom

Nejspíš bych ti to ani nezakázal. Porušuju tady snad všechny pravidla, co jsem si kdy sám určil. Pevně stisknu víčka k sobě, když tvoje zuby projedou mojí kůží. Cítím pramínky krve vytékající z rány, jak stékají po mojí kůži na klíční kost a tvůj jazyk jak olizuje tuhle tekutinu kolem čerstvých ran a ty ji po douškách polykáš. Lehce trhnu rukama, ale jinak se nebráním. Poznám, až bude nutné přestat a donutím tě k tomu i kdybys nechtěl. Slyším, jak polykáš a chvěješ se blahem. Tím jak jsi na mě natisknutý se začnu mírně otírat o tvoje štíhlé tělo a z úst mi unikají tiché vzdechy. Po chvíli vyprostím ruce z tvého sevření a zbraň si zasunu znovu na pas kalhot. Dlaněmi ti přejedu po bocích a nechám tě dál pít. Zajedu ti pod triko a pohladím tvojí kůži na bříšku. Je studená ale zároveň svým způsobem i horká. Putuju po břiše výš až na hrudník. Palcem přejedu přes tvoji bradavku. Oh další piercing. Co na tobě ještě objevím? Mnu ji mezi prsty a druhou rukou nepřetržitě hladím tvojí kůži. Začínám být hodně chtivý a moje tělo se probouzí rychleji než bych ho stačil ovládat. Ale mohl bych si už zvykat. Od rána neovládám pomalu nic, co bych měl. "Oh bože…" Nemůžu se ubránit tomu slastně zavzdychat. Mělo by mi vadit, že ses zakousnul. Zrovna do mě. Do svého lovce, ale právě teď to má spíš opačný efekt. Vzrušuje mě to.

Bill

Docela mě překvapuje tvé jednání, tvé doteky. Měl jsem za to, že mi jen podržíš a já se trošku napiju ale to ty ne. Tím co děláš, mě nejen vzrušuješ, ale taky mě nutíš dál sát tvoji lahodnou krev, kterou mám pokrytou celé své rty. Samotnému mě unikne tichý stén když se o mé tělo tím svým otřeš a naše klíny se srazí. Tvá dlaň pod mým trikem je tak spalující, tak moc mě tvá blízkost, těsnost vzrušuje.
"Jsi moje droga," zavzdychám. Ač nerad po chvíli se od tvého krku odtrhnu, jinak bych si krve vzal už příliš a ty bys mohl být za několik minut mrtvý. Jazykem ti olíznu místo, kde jsem tě kousnul a tak jej očistím. Bože, jak vynikající jí máš, že mám pocit, že se neudržím a okusím jí znovu. Zrychleně dýchám, mé oči jsou rudé jako krev. Jednou rukou tě chytím za tyl, a aniž bych očistil své rty od tvé krve přitisknu se na tvé rty a dravě tě políbím. V ústech mám najednou nejen tvojí krev ale i tvé sliny. Slastně zavrčí a volnou rukou zapluju do tvých kalhot. Stisknu tvůj rozkrok přes látku tvého spodního prádla. Vzrušuje mě tvá osoba. Ta skutečnost, že já jsem upír a ty lovec. Navzájem si jdeme po krku a teď tě tady líbám a ruku mám v tvých kalhotech. Cítím, jak jsi vzrušený a tvrdý. Nikdy jsem se s ničím takovým nesetkal. Nepoznávám sám sebe, nevyznám se ve svých pocitech. Cítím ale to, že nemám moc už času, nepotrvá to dlouho a bude se stmívat a já budu znovu já. A ty budeš ty.

Tom

Jsem trochu otupělý z tvého pití, ale zároveň snad i plně probraný. Nebráním se nikterak tvým polibkům. Chvíli mi trvá, než si zvyknu na chuť vlastní krve. Fůj nechápu, jak to můžete pít. Ale chuť tvých úst jako takových je omamnější než nějaká krev, takže nemám šanci odolat. "Oh." Zasténám a jsem tak nucen se od tebe mírně odtáhnout jak zakloním hlavu. Hned ale se ti znovu lačně vrhnu po rtech a silně s tebou narazím o protější stěnu. Možná že kdybys byl opravdu člověk, tak bych ti tím i zlomil nějakou kost. Působíš hodně křehce. Ale v tomhle případě štěstí, že nejsi člověk. Stáhnu z tebe triko a upustím ho na zem. Ještě chvíli ti plením ústa, než jazykem sjedu po krku na klíční kost. Saju tu jemnou kůži. Prstama ti zajedu za lem kalhot a rychlostí blesku je rozepnu. Možná první a zároveň poslední chvíle, kdy jsem si jistý tím, že ti neublížím. Tedy nijak na životě. Proto se hodlám řídit jen tou spalující touhou v mém těle. Touhou po tobě. Nechám ti kalhoty padnout ke kotníkům a rukama sjedu na tvůj zadeček, za spodní prádlo. Stisknu ho a prohnětu v dlaních. "Je hodně proti pravidlům ojet upíra?"

Bill

Ah bože, ty mě opravdu chceš zabít. Ne kulkou z tvé zbraně ale svými slovy, které unikají z tvých úst. Slastně zakloním hlavu a slastně zavrčím. Jako bychom najednou byli každý někdo jiní, než ve skutečnosti jsme. Nenávidíme jeden druhého a možná právě to nás k sobě tolik přitahuje a vzrušuje nás to. Nás oba jelikož nejen ty jsi tvrdý ale tak i já. Ještě nikdy mě nepíchal lidský tvor, natož aby zůstal naživu. Jsem nadmíru vzrušený, ale cítím uvnitř sebe, že tohle není naposledy, co se vidíme. Nějaký instinkt uvnitř mě mi napovídá, že k silnějšímu propojení naších osob budeme mít příležitost a to mnohem vhodnější, než záchodky.
"Nepostačí, když tě upír vykouří?" Zavzdychám udýchaně. Aniž bych myslel na to, jak půjdeš zpátky roztrhnu ti tričko na kusy a odhodím na zem. Dlaní přejedu přes tvoje prsní svaly, přes bříško až se zastavím u lemu tvých kalhot. Narovnám hlavu, dravě tě na rty políbím a pak se s tebou znovu přetočím. Silně tě přitisknu na zeď a strhnu z tebe kalhoty mrknutím oka. Spodní prádlo ti stále nechávám.
Pohladím tě po stehně a stisknu ti jej. Polibky sjedu na tvůj krk a jazykem olíznu krev, která stekla na tvou klíční kost. Postupně se posouvám níž, políbím tě na každé místo na tvé odhalené kůži. Začnu si přes tebe klekat.

Tom

Oh jak rajcovně to vyznělo. Je mi v podstatě jedno co se mnou uděláš, i kdyby to mělo bejt jen rukou tak budu maximálně spokojený.
"Když ti nebude vadit, že to může být to poslední, co se mnou zažiješ." Namítnu a nechám se plně ovládat. Vím, že náš vzájemný lov stejně začne a tak tohle naše povyražení může být první a poslední. Zadívám se na tebe dolu jak si klekáš a prohrábnu ti vlasy. Skousnu si ret v nedočkavosti a napětím. "Hlavně nekousej." Ztěžka se zasměju a olíznu si koutek úst. Už jen z té představy jak ti mizím v ústech, se mi dělá mdlo.

Bill

Kleknu si před tebe a hlavu jemně zvednu a podívám se ti do očí.
"Snad by ses nebál, že ti ho ukousnu." Sám se usměju. Hned na to začnu jazykem kroužit silně přes tvůj rozkrok, stále přes látku spodního prádla. Už teď můžu cítit ale také vidět, že jsi vzrušený a tvrdý. Jednou rukou mnu tvůj bok a druhou tě hladím na vnitřní straně stehna. Sám jsem z toho vzrušený, přiznávám. Ještě nikdy jsem nekouřil lidského tvora nebo s ním něco podobného měl. Natož s lovcem, který mi jde po krku stejně jako já jemu. Možná, nikdo neví, kdy se uvidíme opravdu naposled na znamení, že jeden z nás jistě, že já vyhrál a druhý zůstal poražený. Mrtvý. Ale i přesto tě mám chuť teď a tady pořádně vykouřit.
"Pak možná zažiješ svou první a poslední kuřbu ve svém životě." Vydechnu tiše a schválně pomalu ti začnu stahovat i to spodní prádlo, které jako poslední zůstalo na tvém těle. Rád provokuju a jsem hravý. Ač už jako upír v noci ze svojí kořistí, nebo jako člověk v téhle chvíli a okamžiku.

Tom

"Oh" Zavrátím hlavu a stisknu ti vlasy. Už jen tvůj dech a horko sálající ti z úst mě dostává. Bolestně mi tepe v penisu a dožaduje se uvolnění.
"První kuřbu od upíra." Poupravím tvojí větu. První kuřba to opravdu nebude, ale první tohohle druhu rozhodně. Nechápu, že jsem to vůbec mohl nechat zajít až sem. Je to nemyslitelný. Ale nedá se ti odolat. Tvojí pusince ať už je kdekoliv na mojí části těla. Ať už mě líbáš, piješ ze mě anebo teď se skláníš tak nebezpečně blízko mého vzrušení.
"Oh udělej to." Skloním zase zrak k tobě. Můj pohled je zastřený touhou. Nejradši bych ti teď podržel hlavu a narval ti ho až do krku. A přirážel tak dlouho, dokud bych se neudělal. Skousnu si špičku jazyka, až to zabolí. Jo tohle bude ideální situace… vykouříš mě a já ti pak půjdu po krku. Ale neměl bys to moc protahovat. Přeci jen je už odpoledne a já bych docela nerad aby ses mi tu proměnil před očima.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama