PlayBoy-PlayGoril 2/2 (+ Schmetti)

8. prosince 2010 v 13:09 | Doris |  Jednodílné

On sám ale neměl momentálně moc co mluvit. Kdyby na sobě neměl svoje obří kalhoty, už by nejspíš byl sám kdesi zasunutý. Pokud by jeho nadržený bráška nebyl rychlejší. 
"A ty snad ne?" popíchl Bill Toma a přirazil znovu k jeho klínu. Spíš teď tělo ovládalo jeho, než aby on ovládal svoje tělo. Ten náraz mu přinášel slastné pocity.  
"Cejtim, že ti stojí. Vzrušuju tě?" uculil se. Zrak měl zakalený. Potřeboval zasunout. Bylo nanejvýš jasné, že uvolnit se bude muset, ale masturbace mu v tenhle moment přišla vysoce nedostačující.  
"Navíc... není to efektní. Jsi oblečenej," nafoukl tváře a Tomovi se už snad po milionté udělalo mdlo.

"Kurva, Bille!" okřikne jej Tom. Je pobouřený. Pohoršený bratrovým chováním. "Seš  blbý? Jak mě můžeš vzrušovat ty?!" 
"Nelži, blbečku," ostře řekne Bill a prudce narazí klínem do Toma. "Vidím, jak seš tvrdý, stejně jako já," zamumlal a jeho boky se pravidelně rozpohybovaly. "Svlíkni se. Nikdo to vědět nemusí. Jsme jako jeden člověk..." olizoval si vyschlé rty a prsty bloudil po Tomově obličeji. Měl ho tak hebký...


Tom měl co dělat, aby neztratil vědomí. Přece tu nepřizná nahlas, že ho jeho vlastní bratr vzrušil až na takovou míru. Co... že ho vůbec vzrušil.  
"Ty ses posral," vydechl Tom, ale jeho hlas nezněl až tak přesvědčivě, jak se o to pokoušel. Bylo mu neskutečné horko a tělo se mu mírně třáslo. Obdivoval Billa, že dokáže být až tak v klidu. Řekl mu tady svlíkni se, jako by mu řekl podej mi rohlík.  
"Klid, Tome... je snad zamknuto, ne? Nemáš se vůbec čeho obávat," pokrčil lehce Bill rameny a dlaněmi sjel po Tomově těle až k okraji trika, rozhodnutý mu s tím svlékáním tedy pomoct, když se k tomu sám neměl.  
Tom byl naprosto konsternovaný. Hučelo mu v hlavě a jen poslušně zvedl ruce nad hlavu, když z něj Bill onu plachtu stahoval. Upustil ji na zem a prohlédl si vypracované tělo svého dvojčete. Jeho postavu sice znal, ale teď to celé působilo přeci jen jinak. Obkresloval dlouhým nehtem linie vyrýsovaných prsních svalů a skousával si špičku jazyka. Tom se díval jen na něj, aby si nemusel připouštět, že jeho vlastní chvějící se prsty začaly rozepínat kalhoty, které po chvíli skončily na zemi. Bill špulil pusinku a zvolnil ve svém otírání o Toma. Ještě pořád mu překáželo bratrovo spodní prádlo. 
"Všechno to sundej..." zašeptal až nebezpečně vábivě a dvěma prsty zajel pod gumu těsných boxerek.

"Bille, budeme toho litovat," šeptal Tom a jeho prsty zajely pod boxerky. Stáhl si je též dolů  jako všechno ostatní, a odhodil nepotřebnou látku na zem k tričku a kalhotám. "Teď máš možná zatmění, ale až se uděláš, bude ti z nás špatně, věř mi." 
"Nebude," ujistil ho Bill a omotal svou nohu kolem Tomova pasu. Snažil se napodobit jistou polohu, kterou nemohl provést s polštářem. Ale... chtěl něco jiného. Blízkého, ale jiného. Nechtěl u toho sedět. Jen se natáhl za sebe pro časopis, naslinil palec s ukazováčkem a zaujatě listoval. Tom líně pohlížel na rychle se míhající stránky a jeho ruka zajela do klína. 
"Přestaň, Tomi," napomenul jej Bill a nemohl si vybrat konečnou polohu. Tomovi nedocházelo to, co mělo za pár minut přijít.


Bill zakroutil pusou. Hledal něco, co mu připadalo osobnější. Zezadu nebo ve stoje mohl šukat kdejakou děvku. Jak tak studoval onen hříšný  plátek, zjišťoval, že ty polohy, které mu připadaly osobnější, byly zrovna ty nejjednodušší. 
"Chci tuhle," klepnul prstem na svůj konečný výběr. Z toho, co vyčetl, to bylo dobrý pro hluboký zásun. Tom si vzal časopis a nejistě sledoval obrázek. Jo, tohle bylo hodně jednoduché. V podstatě klasika, jen spodní partner měl jednu nohu na rameni toho horního. Tom nejistě zvedl oči od plátku na Billa. Ten vypadal nanejvýš pevně rozhodnutý.


"A... ehm," promnul si Tom nos. Červenal se. Jaký to pokles u něho. "Mám být já ten pasivní nebo ty?" optal se rádoby s klidem. V hloubi duše doufal, že Bill bude chtít být vespod. Tom nechtěl bolest. Byl až příliš velká bábovka. Zároveň si nestačil stále pořádně uvědomovat, že tu leží nahý a vzrušený, toužící po uspokojení, a to se svým vlastním dvojčetem. Nikdy by to ani jednoho z nich nenapadlo, ale situace se tak vyvinula a... oni dva ji nezvládli ukočírovat.

Bill se v lehkém zamyšlení  poškrábal na nose. Možná že při jiné situaci by odevzdaně ležel pod Tomem, ale teď prostě potřeboval zasunout. Nebo možná nepotřeboval, ale chtěl. 
"Já si jí vybral... takže já jsem nahoře," sklonil se nad Toma a ruce si zapřel u jeho hlavy. Tomovi se rozšířily zorničky. Tohle přesně doufal, že si Bill nevybere. Nehledě na to, že určitě nedokáže zatnout zuby natolik, aby bolestí nezakřičel na celej autobus. Tom z něj jasně vyčetl obavy. 
"Bojíš se?" vydechl mu na tvář. Neměl v plánu mu ublížit. Nechtěl to, ale je pravda, že sám to odhadnout nedokázal. Už tak se to celé zvrtlo víc, než zamýšlel, a ani jeden z nich prostě nebyl schopný to ovládat.  
"Neboj, bude se ti to líbit," zatnul nehty do Tomova boku.  
"Nebojím, nejsem baba," zavrčel Tom a ochotně, rádoby ochotně, roztáhl nohy široce od sebe. Bill okamžitě zaplul svým štíhlým tělem mezi jeho stehna a uvelebil se. 
"Baba? Yeah, ale ta by pode mnou byla zajisté ráda, ty nejseš," štípnul Bill Toma do bradavky a ten zaskučel. Semknul pevně rty k sobě a zaklonil hlavu. 
"Kdo říká, že nejsem?" zatahal Billa jemně za vlasy, jeho zrak se zaměřil na plné, šťavnaté rty, jež jej vábily k ochutnání.  
Bill cítil, že celá  tahle atmosféra nabrala momentálně trochu jiný nádech. Sklonil se hlavou víc nad Toma a zůstal jen pár milimetrů od jeho rtů. Nejspíš sám ještě váhal. Na polibcích si zakládal. Nelíbal by jen tak někoho. Ale Tom vlastně nebyl jen tak někdo. Olízl si rty, aby nabraly potřebnou vlhkost a zrušil i těch posledních pár milimetrů. Tiše zavrněl, když ochutnal Tomovy rty. Škádlil ho lehkým táháním a sáním. Jednu Tomovu nohy si hodil na rameno, tak jak to vyčetl, a pánví se natiskl těsně na Toma. Vzrušeně zafuněl Tomovi na tvář.  
Tom si připadal jak omráčený elektrickým proudem. Však to v něm jakési výboje způsobovalo. Oddaně zabořil ruce do Billových krátkých vlasů a rozevřel polštářky. Otevřel oči, aby mohl vzápětí spatřit snad tu největší možnou čistou nevinnost, jakou kdy viděl. Jeho bratr byl tak bledý a jemný, křehký. Toma přepadla podivná nálada. Majetnická. Nechtěl dát Billa do něčích rukou. Žádné by pro něj nebyly vhodné. 
"Líbej mě," špitnul a nechal Billův mrštný jazyk zajet dovnitř svých horkých úst. Bill do polibku zasténal a neurvale přitlačil penisem na Tomův zadek. Potřebují cosi mazlavého.  
Blaženě vrněl do Tomových horkých úst a vychutnával si jeho spolupráci. Plenil mu ústa a pod návalem té blaženosti střídavě zatínal a povoloval nehty na bratrově boku. Otřel se několikrát svým útlým hrudníkem o ten Tomův. Přivíral oči a naprosto šílel.  
"Tomi... máš... máš něco... na..." zavzdychal mezi polibky, které za žádnou cenu nechtěl přerušit úplně. Spoléhal na to, že jeho bratr je vyhlášený sexgott, a tak je možné, že po kapsách vedle kondomů nosí i nějaký ten lubrikant nebo něco podobného. Bill takovou věc nevedl a použít jeho nechutně drahý krém na ruce se mu zrovna dvakrát nechtělo.  
"Nemám," zamumlal pouze Tom a dál se věnoval pečlivému vylizování bratrovy komnatky. Bojoval lehce o dominanci a užíval si tu blízkost, jakou nepocítil ještě s žádnou s groupies. Žádné souznění. "Jen olejíček po koupeli." 
"Kde ho máš?" musel se Bill odtáhnout a hladově hladil Toma po mokrých rtech. 
"V kosmetické taštičce v koupelně," objasnil. "Kurva, jsou tam Géčka." 
"Dojdu tam," rychle políbil ještě Toma. "Hned jsem zpátky. Neboj."


Co nejopatrněji odemkl a vykouknul malou skulinkou ven. Měl štěstí. Oba kluci začínající na G seděli úplně vepředu a zády k němu. Gustav zakoukaný do filmu a Georg s nosem v časopise. Po špičkách se protáhl do koupelny a ihned horečně hledal příslušnou pixlu. Vítězoslavně se usmál, když ji sevřel v dlani. Stejně opatrně se zase proplížil zpátky. 
"Bille... nejdeš koukat, teď to bude dobrý," ozval se Gustav a Bill zkoprněl. Gustav naštěstí zahlédl jen clonu černých vlasů, jak mizí ve dveřích jejich spacího prostoru. Bill se zaklonil, aby vystrčil jen hlavu.


"Ne, nechci. Možná zítra," rychle za sebou zavřel a zamknul. Srdce mu teď málem vyskakovalo z hrudi. To bylo hodně těsný. Pohled na Toma v jeho posteli ho ale velice rychle opět vracel k předchozím plánům. Vylezl zpátky na postel a doplazil se nad Toma, který si svůdně okusoval ukazováček. Byl vážně mimo. Na jednu stranu si říkal, že by tohle dělat neměli, že by to měl zastavit, ale na druhou to sám chtěl. Líbilo se mu Billa líbat... dotýkat se ho... cítit jeho blízkost.


"Málem mě uviděl Gustav," oznámil Bill a popisoval situaci, zatímco si na dlaň kydal dostačující množství mandlového oleje. "Prý jestli se nechci dívat na ty jeho ptákoviny." 
"Cos řekl? Jak to, že tě neviděl?" zajímal se Tom a opět oddálil kolena od sebe. Nyní nepociťoval žádný stud. Ba naopak. Bill semknul své dlouhé, hubené a pěstěné prsty kolem své chlouby a stiskl. Zasténal. 
"Utekl jsem rychle za tebou," řekl rychle a zapohyboval rukou. Tom se nemohl vynadívat. Ještě neměl tu možnost sledovat někdy Billa při onanování. Fascinovalo ho to.


Bill přivíral oči a lehce nakláněl hlavu. Tiše vzdychal. Klouzalo to a vydávalo tlumený mlaskavý zvuk. Přebytečný olej mu protékal mezi prsty. Tomovi se stupňoval dech a jeho piersing zacinkal o zuby, když si ho skousnul. Nadzvedl se na loket. Natáhl ruku mezi jejich těla a bříšky prstů přejel po Billově mastné ruce, a hned na to i po jeho penisu. Nebyl si zrovna jistý, proč to dělá. Chtěl to zkusit. Chtěl vědět, jak moc kluzký je.


"Teď už by to tak bolet nemuselo, co?" kníknul Tom a vůbec tak nakonec vypustil z úst svoji, teď už snad jedinou, obavu. Bill byl tak kluzký, že by to nemělo být tak hrozné, jak se zpočátku obával. Bill táhle zasténal, když se ho Tom dotkl.  
"Oh... neboj... bude to fajn," vypravil ze sebe udýchaně a svoji vlastní ruku stáhl stranou. Natáhl se znovu nad Toma a nezvykle něžně ho políbil. Jedním mastným prstem do Toma vklouzl. Sám se divil, že to šlo tak snadno. Očividně olejem nešetřil. Tom se stáhl. Ne že by ho to zabolelo, ale nečekal to. Lekl se.

Najednou poodkrýval svou křehkou a zranitelnou stránku. Otočil hlavu do strany a snažil se popadnout dech. Dělalo se mu nevolno. 
"Tomi, seš v pořádku?" obával se Bill a vytáhl prst raději ven. Měl strach. "Celý hoříš." 
"Ne, jsem okey, jen..." třásl se mu spodní ret. "Mám trému."


Bill z pohledu na Toma jihnul. Umaštěnou rukou pohladil jeho stehno a druhou si natočil Tomovu hlavu, aby mu viděl do tváře. 
"Oh, jsi sladký, broučku," pousmál se Bill a vtiskl drobnou utěšující pusu do koutku bratrových rtů. Jeho velký bráška, lamač dívčích srdcí a vyhlášený proutník, měl trému ze sexu. Bill si nemohl pomoct, ale přišlo mu to roztomilé. Věděl, že Tom není takový macho a suverén, za jakého se vydává, ale že je v něm i tohle. Tolik nejistoty, to netušil. Zjišťoval, jak málo vlastně svého vlastního bratra zná.  
"Dívej se na mě..."vydechl Bill, hladíc Toma konejšivě po tváři a spíše zkusmo se natiskl zpět na jeho tělo a otřel se o něj. Špička jeho naběhlého penisu se dotkla Tomova vstupu a Bill znatelně cítil, jak se Tomovi splašeně dme hrudník.


Tomovy myšlenky bloudily jen mezi Billovými polibky, doteky, pocity a jejich rozkroky. Vždy se v sobě snažil potlačit onu něžnost, kterou si tak často zakazoval. A neměl ani potřebu ji vydrat k obzoru. Na Billa byl hodný vždycky, nic víc nepotřeboval. Ale nyní... nyní se cosi uvnitř něj zlomilo a on to nedokázal dál ukrývat. Docela se styděl za to, že tohle o sobě jednovaječná dvojčata nevědí. Říkala si téměř všechno, veškerý volný čas patřil jim dvěma pro sebe a dělila se s ním pouze s přáteli a rodinou. 
"Máš mě rád?" vypustil měkce Tom ze svých úst jako dým doutníku. "Já tebe jo."

Bill tiše zakňučel. Bylo tak hezké to slyšet. Přestože to věděl, rád to slýchal. 
"Tomi... mám tě rád jako nikoho a nic jiného na světě," sladce se na něj usmál a něžně zajmul bratrovy rty. Toužil po nich. Ochutnal je jednou, a teď měl pocit, že je bude muset ochutnávat neustále. Tom pod jeho tělem postupně povoloval napjaté svaly. Mezi prsty nechal protékat Billův černý závoj a v břiše vnímal mírné vibrace. Bill zatlačil pánví proti Tomovi a postupně do něj zajížděl. Nepřestával ho líbat. Za prvé chtěl Tomovy polibky a za druhé chtěl, aby jeho bratr zůstal klidný, a pokud možno co nejvíc uvolněný. I přesto se ale Tom trochu stáhl a zakňučel Billovi do úst. Nebylo to nejhorší... jen nezvyklé. Na jednu stranu se mu to i líbilo, a na druhou ho ten neznámý tlak lehce děsil. Bylo to nepříjemné pnutí. Připadalo mu, jako by měl v zadku jeden obří čípek. Neskutečně jej to roztahovalo a plnilo. Cizí těleso v sobě. Chtěl ho ze sebe vypudit, tlačil ho ven. Nedělal to schválně, ale jeho tělo něco tak neobvyklého nesnášelo mít uvnitř. Billovi to dost komplikovalo práci a bránilo mu to v dalším postupu.


"Tome... uvolni se," zašeptal a lehce se odtáhl od bratrových rtů. Jen na něj chtěl vidět. Zjistit, jak se tváří.  
"Důvěřuj mi," lehce se pousmál a Tom jen němě přikývl. Důvěřoval mu, ale bylo to pro něj něco tak nezvykle nového, že si nedokázal zkorigovat mozek a tělo. Cítil se hloupě. Právě teď v posteli excelentně selhal. A o to hůř se cítil, že to bylo před Billem. Být to nějaká holka z groupies, při které by se mu nepostavil, neprožíval by to tolik. Už by ji nikdy nemusel vidět. Ale před Billovými pohledy neuteče.  
Třeba se mu Bill bude posmívat, a nebo mu vyčítat, že jej neuspokojil. Tom by to nejspíš nezvládl. Propadl by se raději do země, než aby byl pro výsměch svému dvojčeti. 
"Já zpomalím, zastavím a ty se snaž uklidnit, ano?" šeptnul mu Bill do ouška a přestal proti Tomovi tlačit. Zůstával uvnitř něj a užíval si ten hřejivý a těsný pocit. Cítil se ukrytý v bezpečí bratrova těla. Měl co dělat a námahou funěl, aby se jeho boky rytmicky nerozpohybovaly a nebral si Toma s tou největší vášní. 
"Promiň mi to," kajícně pravil Tom a vztekle zvedl hlavu.  
Bill na něj lítostivě  koukal. Bylo mu ho líto. Dokázal si představit, jak se Tom cítí. Sám měl dost dobře v paměti, jak to dopadlo s ním, když prvně spal s klukem. Připadal si onehdá jak absolutní loser.  
"Tomi... jestli nechceš... nechám toho," propadl se hluboko do Tomova pohledu. Byl rozhodnutý toho nechat, když to prostě nepůjde. Přestože by rád tohle dokončil. Tomovo tělo mu zatemňovalo mozek.  
"Ne... ne..." zakroutil Tom nesouhlasně hlavou. Nechtěl konec. Chtěl Billa... byla to jen jeho vlastní demence. Musí se sebrat. Vždyť ho Bill vzrušoval, chtěl ho, tak teď prostě musí jen přestat panikařit. Bill se sklonil a jazykem přejel po Tomových krčních tepnách.  
"Neublížím ti," zašeptal mu do ucha a vsál lalůček mezi rty. Tom přivřel oči a pohladil Billa po celé páteři. Překvapovalo ho, jak dokáže být Bill dobrý. Jak umí mířit svoje doteky. Očividně byl v posteli lepší než celý Tom. Tomova nevyřčená otázka byla zodpovězena téměř okamžitě.


"Spal jsem s klukem kdysi dávno. Nejsem moc zkušený, Tome," uklidňoval jej Bill. Chtěl mu zvýšit zpátky shozené ego postelového mága. Přeborníka. "Nemusíš se přede mnou stydět. Jsi nejlepší, přece." 
"Nejsem," přiznal si Tom, semknul víčka k sobě a sám proti Billovi přirazil. Zakřičel, nevěděl proč. "Jsme oba stejní. Stejně nemožní a dobří."  
Billa jeho náhlý příraz překvapil a donutil ho zasténat. Byl teď kompletně ponořený  do Tomova těla. Tak nějak měl pocit, že to Tom udělal hlavně  proto, aby Bill nepřestal. 
"Pro mě jsi nejlepší," šeptnul Bill a procítěně se vnořil do Tomových úst. Pohladil ho po boku a zvolna se zkusil pohnout. Tomovo tělo bylo tak úzké a horké. Bill snad ještě nepociťoval takovou slast, jako právě teď, když byl v Tomovi.  
Připadalo mu to jako poprvé. Však to bylo taky strašně dávno, co mohl do někoho zasunout. Tom si oči překryl předloktím a tiše povzdechoval. Pootvíral rty a mocně stahoval zadek. Chtěl, aby se to Billovi líbilo. 
"Šoustáš tak něžně," vydral z hrdla. Bill skoro nevnímal. Nevydržel to a prostě... musel se začít hýbat. Hebce, ale přesto mocně. 
"Ne, já tě tady miluju. Není to sex."  
Chtě nechtě si Tom musel připustit, že se mu to začíná líbit s každým pohybem víc a víc. Jeho tělo si postupně zvykalo na Billovu přítomnost a nepříjemný tlak postupně přebíjel pocit něčeho úžasného a těžko popsatelného. Částečně povolil zatnuté svaly a vyšel vstříc několika Billovým přírazům. Tlumeně zasténal. Sakra, bylo to dobré. Bill zavzdychal pokaždé když se Tom na něj narazil. Odsunul mu ruku z očí. Chtěl ho vidět. 
"Dívej se na mě..."zaprosil lehce zadýchaně a nepřežitě projížděl Tomovým tělem.  
Jeho pohyby se stávaly lačnějšími a nedočkavějšími. Byl rád, když našel hluboký oční  kontakt se svým dvojčetem. Bylo to snad intimnější než samotný akt. Mohl v něm číst jako v otevřené knize. Jeho penis byl obklopován horkostí. Byl drcen. Užíval si to a na jeho rtech se s každým Tomovým stenem zračil širší úsměv. Odvážil se a prudce vnikl do Toma, až jeho varlata hlasitě pleskla o Tomovu prdel. 
"Kurva, jo, tam!" zaječel Tom a vyvalil oči. Billova chlouba zasáhla jeho prostatu.


Bill se upřímně zaradoval. Tomovi se to začínalo líbit a Bill viděl, že teď už tenhle jejich kontakt jednoduše vyžaduje. Zapřel se pevněji o ruce u Tomovy hlavy a znovu přirazil do onoho místa. Tom tak ztrácel kontrolu nad svou hlasitostí. Řasy se mu chvěly a jeho slastné steny by mohly každou chvíli přilákat Géčka. Ne, že by se to Billovi nelíbilo, ale uznal za vhodnější se alespoň pokusit Toma tišit do svých úst. Nemohl ho líbat tak, jak by chtěl, jelikož sám měl problém s dechem. Vzájemně si vzdychali do úst a Bill nepřetržitě silně narážel na Tomův slastný bod. V penisu se mu objevovaly první záškuby. Otíral svoje tělo o Tomovo s každým přírazem, a tím dráždil i naběhlý penis svého dvojčete."Udělej mě, udělej," žadonil Tom a prohnul se v zádech. Bill jen zalapal po dechu. Změnil tím tak úhel vniknutí a jeho chlouba uvnitř Toma se jaksi... zvedla. 
"Tomi, ještě!" vyjeknul a silně začal přirážet. Vsunul ruku mezi nepatrnou mezeru mezi nimi, aby uchopil Tomovo vzrušení do dlaně a mohl jej nerušeně honit. Palcem rychle jezdil po vlhké špičce, hned jak zkušeně stáhl předkožku. Vždy jej to neskutečně rajcovalo, když ji stahoval sám sobě.


Mysl obou Kaulitzů se momentálně zatemnila natolik, že si asi vzájemně přestali uvědomovat, co dělají, a hlavně s kým. Pohltilo je to. Celá ta slast. Tom se prohýbal v zádech a svíjel pod Billovým tělem. Nevěděl, jestli se dřív přirážet proti Billovi, a nebo proti jeho ruce. Bill usykával blahem, když palcem roztíral kapky touhy. Pevněji semkl prsty k sobě a krouživými pohyby Toma zpracovával. Sázel na to, co má sám rád, a očividně se to líbilo i Tomovi. 
"Oh... jo..." vzdychal rasta a odevzdaně se Billovi nabízel každou buňkou v těle. Tělo se mu chvělo pod jednotlivými přívaly slasti, které zakončily svoji cestu v podbřišku.


Bill jej zpracovával nanejvýš skvostně, jak jen dokázal. Když  byli dvojčata, musí mít rádi přece podobné věci, nebo ne? Plivnul si do dlaně a připlácl Tomovo péro k jeho svalnatému bříšku. Zavrčel a dravě jej kousnul do bradavky, zatímco rychle projížděl jeho prdelku. 
"Za... za chvilku..." sípal, mokré vlasy se mu lepily na spánky. "Budu." 
"Jen jeď, to dáme stejně," přikyvoval Tom a ochotně jezdil zády po prostěradle nahoru a dolů. Jeho noha na Billově rameni jej začínala brnět. Sral na to, chtěl mohutný orgasmus. Blížil se k němu.


Bill mocně funěl na Tomovu kůži a hrál si se ztvrdlou bobulkou na bratrově hrudníku. Kousal a sál, nebo jen olizoval. Pustil bratrův bok a chytil Tomovu nohu pod kolenem. Cítil, že už se mu lehce třese. Lehce změnil úhel nohy a sundal ji z ramene. Přidržoval mu ji ve vzduchu, ale Tom ji mohl ohnout v koleni a tak umožnit znovu průtok krve. Billova pánev prudce narážela a jeho dech se zrychloval. Bill vzdychal čím dál víc trhaně a snažil se dohnat zásoby kyslíku. Cítil ten pocit blížícího se orgasmu. Těšil se na něj, protože věděl, že tohle bude orgasmus, jako už dlouho ne, ale zároveň kdyby mohl, by to oddálil. Slast, kterou mu způsoboval Bill, byla dokonalá. Napnul snad všechny svaly v těle, když se dostavil ten blaženě uvolňující pocit a na svém vlastním bříšku ucítil hřejivou tekutinu. Bill zavzdychal. Něco málo mu utkvělo na ruce. Slyšet ale bratra slastně sténat při orgasmu, bylo i na Billa moc a s posledním přírazem i on vyvrcholil.

Tom překvapeně vyjeknul, jakmile ucítil uvnitř svého nitra cosi mokrého, teplého a mazlavého. Protočil panenky a táhle zavzdychal, prohýbajíc mocně  záda. Bylo to tak zvláštní, perverzní, přitom přirozené, a hlavně čisté. S žádnou s dívek necítil takovou čistotu, psychickou a fyzickou. Billovo sperma zůstávalo uvnitř Toma a Bill se zmoženě svalil na své dvojče. 
"Životodárná tekutina..." zachroptěl Tom a stáhl se. Nechtěl brášku pustit ven. Ještě ne. Je brzy.  
Bill lapal po ztraceném vzduchu, aby dohnal zásoby kyslíku. Ležel na Tomovi a vnímal tlukot jeho srdce. Z jejich těl sálalo obrovské horko a kůže mírně lepila. Bill si odhrnul zplihlé vlasy z tváře a nos zabořil do Tomova krku.  
"Oh, bože, Tome..." zavzdychal a několikrát jeho krk políbil. Tomova kůže chutnala teď tak zvláštně. Byla sladko slaná a i jinak voněla. Ale Billovi se to neskutečně líbilo. Chtěl z Toma vyjít, ale nepustil ho. Bill se lehce pousmál a zvedl tvář k Tomovi. Snad ještě nikdy Toma neviděl s takovým výrazem jako právě teď. S rozechvělými řasami, spokojeně pootevřenými rty a zhluboka dýchajícího. 
"Líbilo?" sladce se usmál a procítěně políbil bratrovy naběhlé, a zároveň vyprahlé polštářky jeho úst.  
Tomovi se jen lehký úsměv rozšířil a zachvěl se. Zavřel oči a slabě přikývl na souhlas. Ležel rozplácnutý pod Billem, vyčerpaný a tak odpočatý... bylo mu volně, krásně a zakázaně. Miloval zakázané věci, jednoduše... byl na nejvýš možno spokojený se vším. Omotal vypracované paže kolem Billova krku a prsty opět zajel mezi vlasy, za týl si jej přitiskl k sobě a tiše zavrněl. 
"Nelíbilo... to by bylo malé ohodnocení," zachraptěl a jeho oči vlhly návalem šťastného pocitu. "Nejemotivnější zážitek v mém životě hned po našem narození byl ten, kdy jsi byl uvnitř mě. A ta chvilka stále pokračuje. Děkuju."

***


"To jdeš teda brzo," natočil Gustav hlavu přes rameno a kouknul na Billa, který si prstama prohrabával vlasy. "Za deset minut to končí," Bill by protočil oči, ale měl až moc dobrou náladu, aby se tímhle unavoval. 
"Říkal jsem, že se podívám příště," pohodil hlavou a dosedl do křesla naproti Géčkům. Zrak mu letmo ujížděl za ně. Tom se lovil v ledničce pro RedBull. Bill si nemohl pomoct, ale tenhle zážitek, co se stal s jeho bratrem, pro něj byl něco neskutečného a byl za něj vděčný. Jestli se zpočátku bál toho, jak se na sebe teď budou tvářit, anebo toho, aby skutečně nelitoval, tak teď už tyhle obavy ani zdaleka neměl. Nelitoval ani v nejmenším. Možná snad i děkoval.

Bylo to pro něj cosi jako zpečetění jejich souznění, jakýsi krok k většímu sblížení. Byl součástí Toma a Tom součástí jeho. Bill se nadechl a jeho hruď se zachvěla, cítil se vláčně a uvolněně. Zapřel se loktem o podpěrku a zadíval do blba. Tom to měl zcela obdobně, nepřipadal si trapně či nějak zvláštně, hloupě, žádné výčitky svědomí. Na prsou měl stejné záchvěvy jako Bill. 


"Vy jste kreténi, vole," řekl Tom otráveně směrem ke Georgovi s Gustavem, a sedl si vedle Billa. Pohodlně se usadil s roztaženýma nohama. Téměř ležel. Jediné, v čem teď Bill viděl problém, byla obava, aby zbytek kapely nic nepoznal. Snažil se na Tomovi neviset očima, nebo mu dlaň nepoložit na stehno. Jeho tělo to chtělo udělat. Nejraději by teď dal všem očividně najevo, že Tom je čistě jeho. Že to s ním je mu nejlíp a jen on ho zná v tom pravém světle. Musel hodně zapojovat mozek, aby to neudělal. Georg zvedl nos od časopisu. Nacházel se už na poslední stránce. Tom na něj stočil pohled a dopřál si další pořádný lok energeťáku. Nějak nechápal, co tam Georg může tak dlouho prohlížet. To asi hodně podrobně studoval jednotlivé obrázky.


"Proč?" nakrčil Georg čelo v nechápavosti. Možná  mu něco uniklo. Za celou dobu přeci jen moc nevnímal, co se děje kolem něj, když držel v rukách takový skvost.
"Protože do toho čumíš dva dny, přitom tam nic na čtení skoro není," řekl otráveně Tom a přisunul se blíž k Billovi. Přehodil ruku přes opěrku a nenápadně Billa hladil za krkem. Bill poněkud ztuhl a měl co dělat, aby nezavřel oči a nevydechl blahem. Jen vykouzlil na svém obličeji strnulý úsměv, asi takový, jako se zubí do foťáků na různých akcích, a vyvalil oči, než dodal: ,,A nezapomeňme, že se musí pročítat kamasutra, to určitě Hagen zkoumá, aby mohl uspokojit svou přítelkyni."
Georg nejistě zatěkal očim a lehce zrůžověl, rychle zabořil obličej znovu do časopisu.  
"Jak vy víte, že tam je kamasutra?" breptnul a narychlo střelil pohledem z jednoho na druhýho.  
"Si to kupovali na benzíně... to nevíš?" vložil se do hovoru Gustav, jako by se nechumelilo. Georgovi lehce zacukal koutek úst. Tohle byl vážně gól.
"Nevím," pípnul, jeho tvář se podivně zkroutila. "Byl jsem se jen provětrat a šel zpátky." 
"Ani šprcky sis nekupoval?" zasmál se Tom a věnoval si s Billem tajemný úšklebek. 
"Nešukám, když tu nemám přítelkyni," pohoršeně zahučel Geo a odložil časopis na stůl.
Bill se natáhl po časopisu na stole a přitáhl ho k sobě.  
"No, ale má za tebou přijet, ne. A myslím, že jedna poloha by se vám mohla zamlouvat. Hned ti jí ukážu," drmolil Bill a než stačil Georg cokoliv namítnout, otevřel Bill časopis na náhodné stránce, aby mohl dolistovat. V ten moment vyvalil oči a několikrát zamrkal.


"Co... co to kurva..." koktal a zběsile listoval jednu stránku za druhou, až se dostal na samotný začátek. Pod obalem Play Boye se ukrýval zcela jiný časopis. Pyšnící se názvem ´Gorily speciál´. Tom se zakuckal, když se nahnul Billovi přes rameno. Ať by hledali jakkoliv, nenašli by nic jiného než dlouhosáhlé články o gorilách a mraky fotek těchhle zvířat. Georg si jen přiložil ruku na ústa, aby se nezačal řehtat, když sledoval rudnoucí obličeje dvojčat. Gustav se nahnul přes stůl, aby taky viděl, co to tedy Georg ukrýval a jen zakroutil hlavou.  
"Ty jsi ale debil, viď. My tu celej den jsme v domnění, jak jsi nadrženej, a ty jsi přitom prostě celou dobu jenom normální Georg." Georg už to nevydržel a vážně se rozesmál. Když si ten speciál kupoval, bylo mu jasné, že by slyšel celý den hloupé narážky, a tak to vyřešil tímhle laciným trikem, který mu vyšel. Ovšem, že by se v závěru bavil on na účet dvojčat... s tím rozhodně nepočítal.  
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzana Zuzana | 17. června 2012 v 20:10 | Reagovat

Úplne nádherné, krásne, dychberúce milovanie. Toto si idem okopčiť a uložiť medzi Topky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama