PlayBoy-PlayGoril 1/2 (+ Schmetti)

8. prosince 2010 v 13:07 | Doris |  Jednodílné

Bylo půl sedmé večer a kapela jela tourbusem do dalšího města. Do Španělska. Autobus se nepříjemně otřásal a Bill nadával. Seděl na pohovce s hlavou složenou na stole a držel se za hlavu. Třeštila mu. 
"Tomi, už to máš?" zakňučel nedočkavě. "Mám hlad," 
"Ještě pár minut..." zahučel Tom z kuchyně. Jeho lívancové těsto nebylo ani zdaleka připraveno, natož k pojídání. Možná že kdyby si vymysleli, že si ohřejou párky, bylo by to jednodušší a Tomovy kulinářské schopnosti by na to snad i stačily. Poškrábal se na hlavě, když přemýšlel, zda přidal všechny ingredience do těsta, nebo spíše pokusu o těsto, šťouchl zlehka prstem. Rozhodně mu moc nepomáhal ani fakt, že se kolem neustále motal Gustav, zapálený do hledání čehosi, a Georg s nosem zabořeným do časopisu a s přiblblým úšklebkem. Bill znaveně složil hlavu na desku stolu, aby nemusel sledovat obal Georgova časopisu s pyšnícím se názvem Play Boy.


"Tome... hejbni si," zanaříkal Bill a jeho žaludek ho napodobil. Omotal si ruce kolem hladového bříška a s bradou opřenou o stůl sledoval svoje dvojče. Tom se snažil motat co nejvíc tak, aby jeho bráška nezaznamenal fakt, že si ještě hodnou chvíli žaludek nezasytí.  
"Vydrž, Bille... za chvilku to bude," lhal, jako když tiskne a v duchu lamentoval nad tím, že si jeho bráška nemohl koupit na poslední zastávce aspoň bagetu.
"Ty tam snad to těsto ještě vyrábíš nebo co, že?" 
"Vůbec ne," zabručel Tom. Už byl celý nervózní z toho všeho, jak jej všichni volají a pobíhají okolo. I když fakt, že ho popoháněl pouze jeho o deset minut mladší bratr, nebral na vědomí. "Už je potírám sladkostma," mlžil. Pořád jen lhal. Tom lhal převelice často, jak v soukromí, tak i pro veřejnost. 


Georg přešel k Tomovi, odložil svůj posvátný časopis na kuchyňskou linku a znechuceně přičichl k tomu něčemu, co mělo být budoucí pokrm. Nikdy nechápal, proč se Tom vytahuje, jaký je kuchař. Možná tak jeho slavné špagety se speciální omáčkou se daly sníst, aniž byste dostali kruté střevní potíže. Samozřejmě kromě Hagena. 
"Vole, to mě naučila babička," odstrčí Tom svého kamaráda stranou a drze se na něj zaksichtí.

Georg jen protočil oči. Jestli ho všechny kuchařské pokusy učila babička, tak se velice divil, že ještě žijou.  
"Vole Tome... mlžíš tady. Hodinu se tu babráš s těstem, o tom, že by ses blížil do finiše nemluvě," Založil si ruce křížem a Bill u stolu jen nešťastně svěsil ramena.  
"Příště si namažu rohlík máslem," zabědoval a dlaně si opět přitiskl k třeštící hlavě. Už ani nevěděl, jestli ho bolí z hladu, z koncertu, z drkotající cesty a nebo z Georga. A nebo rovnou ze všeho. Jedině, co věděl, bylo, že pokud se rychle nenají, budou mu za chvíli ostatní moct objednávat pomník a díru v zemi.


"Neposlouchej ho. Za chvíli to fakt je," zamračil se Tom na Georga a nakoukl na onen slavný časopis. Jen protočil oči. Tak teď už vůbec nechápal, proč se zrovna u týhle četby Georg tak přiblble usmívá. Hlavně že mu mektal do vaření. Ale budiž. Tom uznal, že to vážně moc protahuje a zrychlil svoji přípravnou činnost. Možná už jen proto, že i jeho vlastní žaludek se začal ozývat a dožadovat pozornosti.
Dlouhovlasý kamarád, jenž byl neustále terčem výsměchu, popadl svůj časopis do rukou, přitiskl si jej k hrudi, jako by se malé dítě mazlilo s panenkou, a odebral se do jejich společné kóje. Bylo to peklo sdílet jednu místnost na spaní s Géčky a dvojčaty. Georg neustále prděl, ničil ozón. Gustav byl příliš ranní ptáče a svým brzkým vstáváním rušil všechny ostatní, a dvojčata byla schopna si povídat do noci, aniž by brala ohled na ostatní dva členy kapely. Navíc Bill skřípal zuby, kňoural a Tom byl schopný celou noc kopat do stěny, či padat z palandy. 


"Umřu ti tady, jestli mi do minuty nedoneseš lívanec se silnou vrstvou borůvkového džemu, čokoládové a karamelové polevy s extra velkou dávkou kakaa a šlehačky," vydíral Bill Toma ublíženým hlasem a naschvál mlátil čelem o dřevěný stůl. Potřeboval přinutit své dvojče k politování. Tom se na něj otočil přes rameno. Musel se pousmát. Trucovitost jeho brášky byla v jistém ohledu velice roztomilá.


"Oh, to bys mi neudělal. Ale neboj. Už ti to dělám," uculil se a na rozpálenou pánev konečně nalil těsto na první lívanec. Jeho zmlsané dvojčátko se mlsně olízlo, když první lívanec začal vonět prostorem a hravě zatleskalo rukama. Tom si v duchu připomínal, s čím že to Bill ony lívance chtěl a v konečné fázi je postavil před něj na stůl. Měl zpoždění. Do minuty opravdu nestihl. Bill okamžitě chňapnul po příboru a zacpal si pusu pořádným soustem, nedbaje, že má šlehačku rozpatlanou pod nosem. I Gustav se chopil svojí porce, ale jedl přeci jen kultivovaněji než Bill. Tom konečně dodělal všechny zbytky a zasedl naproti Billovi, který se ládoval hlava nehlava.


"Mám zavolat Georga?" nakrčil Tom lehce nos. I Georg potřeboval svoji dávku jídla, ale Tom ho zase nechtěl rušit v náruživé četbě. Bůhví, proč se vlastně odebral pryč.
"Máš tři možnosti," řekl Gustav, když spolkl tak akorát velké sousto a nevěřícně  pozoroval Billa. "Buď ho zavoláš odtud a on tě neuslyší, tudíž ti potom vynadá, že jsi ho nechal pojít hlady. Nezavoláš ho, což vyjde naprosto stejně a zabije tě tak jako tak, no a nebo půjdeš za ním, nachytáš ho, jak si mastí péro a nebudeš mít chuť dál v jídle pokračovat,"

Tom se zatvářil poněkud znechuceně při představě, že by Georga zrovna v tomhle nachytal. 
"Mlč, nebo mě přejde chuť i tak," zvedl se od stolu a postavil se do chodbičky.  
"Jsou tady ty lívance. Tak naklusej, nebo ti je Bill sežere," zavolal na basáka a vrátil se ke svému jídlu.

Georg se vypotácel o pár minut později. Časopis si samozřejmě nezapomněl vzít s sebou a usadil se vedle Toma. Jeho tvář neustále zdobil lehce přiblblý úsměv. Nebo spíše úšklebek. Bill nad tím protočil oči. Nechápal, co na tom Georga tolik bere. Jako by mu nestačila zásoba pornofilmů, které měl v počítači, a na které tak rád lákal i jeho staršího bratra, který málokdy dokázal odolat. Zhypnotizovaně hleděl na titulní stranu zavřeného časopisu a snažil se potlačit představy, co se nachází na stránkách uvnitř. Dojedl poslední sousto a spokojeně si promnul bříško.

Opřel se do měkké opěrky a k hlazení bříška přidal přivření očních víček a vrnění. Tom mu vždy říkal, že Bill ze sebe dělá zvířata nevědomky. Nyní si myslel, že jeho dvojče se snaží o to, aby se proměnil v kocoura. 
"Bille, přestaň, nebo se tu začneš ještě mrouskat," protočil Tom oči a hypnotizoval Billovy řasy. 
"Bill by si měl častěji ukájet své touhy," řekl Georg a držel v ruce sladkou placku. Olizoval si zápěstí. Gustav jen odvrátil oči při představě, že to bílé by nebyla šlehačka, ale sperma.

Tom mermomocí potlačoval nutkání nahodit nějakou velice výstižnou poznámku ohledně Georgových tužeb a posledních pár soust ani nedojedl z obavy, že by se mu taky nemusel obsah žaludku udržet na správném místě.


"Moje poslední touha byla se pořádně najíst, a to se mi nakonec splnilo," zamlaskal Bill. Jeho štěstí, že po tak dokonalém jídle mu nefungoval mozek tak jako ostatním a tudíž ho netížily představy Georga a jeho Play Boye. 
"Dostal jsem z toho chuť na sladkosti. Třeba nějaký žužu," zasnil se Bill. Gustav po něm střelil jen nanejvýš nechápavý výraz a Georg ho nevnímal, jelikož sledoval potisk časopisu a co nejrychleji hltal svůj příděl jídla.
"To máš smůlu, Bille. Poslední sis snědl včera," pokrčil Tom rameny a odnesl prázdné talíře na linku, o kterou zůstal ležérně opřený s kotníkem přes kotník. Nezaujatě sledoval dění před sebou. Ne, že by nad něčím přemýšlel, veškerá jeho energie se přemístila do žaludku. Dvojčata mají přespříliš rychlý metabolismus.

***

"Bille, tohle už by ti mohlo stačit, ne? Máš zásoby sladkostí do konce turné," zkonstatoval Tom, když se kolem nějaké 23 hodiny zastavili u benzínové pumpy. I tourbusy potřebovaly doplnit zásobu benzínu a řidiči zásoby kofeinu. Bill toho pochopitelně využil a sbíral z regálu snad všechno sladké, co mu přišlo pod ruku. Tom svůj nákup zaměřil pouze na pár plechovek RedBullu a momentálně sjížděl pohledem regál s časopisy. Hledal nějaký zajímavý, který by mu zkrátil očividně nudnou noc. Georg totiž nehodlal odlepit nos od svého časopisu a Gustav měl v plánu sledovat jakýsi velice zábavný film v televizi. Nic ve stylu Kobra 11 momentálně Toma nelákalo.


"Bille, pojď sem," zamával na svého milovaného a momentálně rozjařeného brášku. 
"Co je?" dotančil k němu Bill s náručí plnou sladkostí. V podstatě se čekalo už jen na ně. Zbytek kapely, a vůbec celého štábu, postával kolem kamionů a ládovali do sebe zásoby nikotinu. 
"Hele..." poklepal Tom na desky jednoho časopisu. Kdyby Bill mohl, plácl by se bolestně do čela. Oh, bože... na jeho bratra už to taky jde. Co jiného mohl mít časopis za název než Play Boy.
Tomovo obočí vyjelo nahoru podobně jako to Billovo. 
"Georg nám ho nepůjčí, koupíme si svůj," 
"Odkdy čtu erotické časopisy, Tome?" otázal se Bill a vrtěl hlavou. Neměl rád takovéto 'vymoženosti'. Jemu stačila pouze fantazie. Tolik roztoužených chvilek strávil na záchodě s jeho myšlenkami a pravou rukou, aniž by potřeboval pomoc nějakým levným plátkem o sexu.

Tomovi pobavením cukaly koutky nad Billovým skoro až znuděným výrazem.  
"Nedělej fóry. Neříkej, že by tě nezajímalo, co na tom Georga tak bere," drcnul do Billa loktem a bez dalšího optání ho jednoduše vytáhl ze stojanu a zamířil k pokladně. Bill jen nevěřícně kroutil hlavou a svoji zásobu sladkostí k tomu přihodil. Cítil, že mu celkem hoří uši, když postarší pán markoval jejich čtecí výběr. Zato Tom se tvářil naprosto klidně, jako by si kupoval pár ponožek. Bill se raději zadíval do země a podrbal se za uchem, když Tom přihodil ještě krabičku kondomů a celý nákup uzavřel zásobou cigaret.  
"Koukej si ten časopis strčit někam pod mikinu," syčel na Toma Bill, když se po zaplacení courali z benzínky na čerstvý vzduch. Pořád nemohl uvěřit, že jeho bratr je až takový cvok. To by spíš přežil, kdyby jeho velký bráška chtěl pročítat duchaplné horoskopy v "Bravíčku".
"Hele, nenesu si žádný Bravo girl, nemám se za co stydět," odpaloval ho Tom a suverénně se postavil k hloučku z jejich týmu. Pokuřovali vedle kamiónů a vyprávěli si ospale veselé historky.


"Čum, Davide, to jsou kozy, co?" strčil až skoro pod nos jejich managerovi svůj papírový úlovek a machrovsky rozkročil nohy. Lovil v kapse zapalovač. Cigarety měl Bill. 
"Nechceš mi ho dát dneska v noci?" skoro zapištěl Jost nadšeně svým vysokým hlasem. Zaujatě si listoval uvnitř. Tak dlouho si nebral tělo své ženy. Chybělo mu zasunutí. 
"Ani náhodou, vole," vytrhl mu jej Tom z ruky. "Mám v plánu si dneska večer užít, tohle," zamává časopisem. "Je moje další holka z právě projíždějícího města."
Bill si jen skočil do busu odložit zásobu bonbonů a vrátil se ven. Rozlepil krabičku a vsunul si hříšnou tyčinku mezi rty. Ochotně jednu věnoval i Tomovi, který nepřetržitě cvakal zapalovačem.


"Tvoje další holka? Takže nestačí, že padáš s palandy... teď do toho budeš ještě hekat," zašklebil se Bill a nechal si od Toma připálit.  
"Ukaž to sem," čapnul po časopisu a náhodně ho otevřel. Přece tady v hloučku nebude za babu. Div to s ním neseklo. Nakláněl hlavu do strany, když prohlížel jednotlivé fotky prsatých holek na příslušné dvoustraně. Teď chápal o to míň co na takových holkách Tom vidí. No maximálně tak ty kozy. Dlouze potáhl z cigarety a významně mlaskl, když otočil na další stránku.


"Hele... ještě před chvílí jsi tam čuměl po Top Dívce a teď mi tu zabíráš MŮJ úlovek," popíchl ho Tom a časopis mu vytáhl. Sroloval ho a poklepával si s ním o stehno, zatímco líně kouřil.
"Hey," zamračil se Bill dotčeně. "Myslíš, že nemám chuť opíchat nějakou čubku nebo co?" sebral Tomovi časopis a opřel se o kamión. Tom a spol. jen nevěřícně civěli, co do Billa vjelo. 
"Například tahle je dost vlhká," obrátil časopis směrem k nim a prstem poklepal na rozkrok jakési ženy. Velmi detailní záběr. "Teče jí to po stehně."

Tomovi málem spadla čelist až na asfalt a několikrát zamrkal. Do dneška si ani neodvažoval hádat, jestli jeho bráška vůbec zná význam slova mrdka, ale teď mu Bill vážně vyrážel dech.  
"Tak dneska se na mě asi s časákem nedostane co," zakroutil hlavou David, stejně tak zaskočený Billovým náhlým chováním, jako zbytek okolo.  
"Vole, abys z toho za chvíli netekl ty," zkonstatoval Tom, naposledy potáhl a nedopalek odstřelil kamsi do pryč. Bill si hřbetem ruky otřel koutek úst, když potáhl a otočil na další stranu. 
"Tohle je nic moc," zkonstatoval a listoval dál. 
"Hele, Bille... já bych si ho docela rád dneska přečetl. Nechtěl by ses třeba dívat s Gustavem na ten film?" založil si Tom ruce na prsou a povytáhl obočí. Začínal mít velikou obavu, že onen plátek už dneska snad ani nedostane do ruky.

"Můžeš mi říct, co se dá v takovým časáku číst?" usmál se nevinně  Bill. "Jsou tu jen obrázky, pokud vidím správně," 
"Ehm," našpulil rty Tom a zmlkl. Výjimečně mu došla slova. David jen těkal pohledem z dvojčete na dvojče a nechápal. Takhle kluky nezná. 
"Co čumíte? Si každý jako myslí, že nemám potřebu šukat?" naštvaně štěkne Bill a hodí tu zvrhlou věc Natálii.

"No mně to nedávej. Já to nechci," ohradila se blondýnka a podala onu věc zpátky Tomovi. Těch posledních pár minut se raději nikdo neodvažoval cokoliv namítat na téma Play Boy, jelikož Bill působil dojmem, že každou chvíli exploduje jako sopka.  
"Hej Bille..." ozval se opatrně Tom, když vlezl do jejich společné kóje, po tom se opět vydali na úmornou cestu. "Jestli tě ten časák tak bere... můžeme ho prolistovat spolu," pokrčil lehce rameny a usadil se na kraj Gustavovy postele. Kluci byli vepředu. Gustavovi právě začínala ta akční blbina a Georg se opět rozplýval nad svým vlastním časopisem. Bill natočil hlavu k Tomovi a vytáhl sluchátka z uší. Ležel na břiše na svojí posteli a vychutnával si aspoň částečný relax. 
"Jo jasně... a ty si do toho začneš honit," našpulil pusu a probodl Toma ostrým pohledem.

"Mě jen sere, že mě máte všichni za blbečka. Pořád malé děcko, že?" praštil Bill rukou rozezleně do matrace a krčil čelo. "Je vám všem úplně jedno, že mi bude 21 stejně jako tobě." 
"To není pravda, nic malého z tebe nedělám," ozval se tiše Tom a raději sledoval své tkaničky. Lepší možnost, než být propálen Billovým pohledem. 
"Ne, vůbec. Tom je Pirát muž a já Bill jsem diva. Vypadám jak dívka. Nejsem kurva zasraná holka!"

Tom nejistě kroutil pusou. Nikdy ho nenapadlo přemýšlet nad tím, že by se mohl Bill cítit v tomhle směru nedoceněný. Tak nějak už si zvykl na Billovu image milovníka, co čeká na pravou lásku a lásky na jednu noc jdou mimo něj. Zvykl si na to natolik, že teď byl poněkud zmatený, zda to tak tedy opravdu je nebo ne.  
"Nikdo neříká, že jsi. Ale... já tě třeba nikdy neviděl, že by sis vedl nějakou grupiesku na hotel," zakroutil Tom hlavou. "Jasně, že netvrdím, že čumíš po nocích na romanťáky, ale netroufám si ani tvrdit, že bys koukal třeba na porno. Tak mě lehce zarazil tvůj zvýšený zájem o ten časopis," snažil se obhájit Tom a Bill jen vzdychnul. Unavovalo ho to. To, že o jeho velkém macho bratrovi se vědělo, že je ustavičně nadržený, přece neznamenalo, že on nebýval. Že si nepotřeboval dopřát nějakou tu orgasmickou chvilku. Lehce se otřásl při představě, že by byl opravdu takový, za jakého ho považují. Je přece kluk jako každý jiný.

Nevodil si dívky do postele. To opravdu neměl rád, chtěl zažít pravé milování z lásky, ale to neměnilo fakt, že by neměl být nadrbaný jako všichni ostatní. 
"Nemám v oblibě groupies, to snad můžeš moc dobře vědět," složil pod sebe nohy a posadil se. "Jen... mám dost dobrou představivost a nemám zapotřebí čumět na takové věci," po očku sledoval Toma. "Samozřejmě se uspokojuju. Často. Tak... dvakrát denně. Když je čas, i víckrát."

Tom se zakuckal vlastní  slinou. Na tohle téma spolu s Billem snad ještě nikdy nemluvili tak otevřeně jako právě teď.  
"Děláš si srandu? To si honíš víckrát než já," zasmál se rasta. Je teda pravda, že on to nepotřeboval tak často vzhledem k jeho nočním románkům.  
"Ok, tak teď si můžeš vybrat. Buď si můžeš tady se mnou prolistovat ten časopis..." významně s ním zamával "...a nebo si vypatlávat mozek hudbou," zavrtěl se zadkem na posteli a sledoval Billovo dlouhosáhlé přemýšlení. Možná se v duchu i modlil, aby Bill zvolil jeho společnost. Kor teď, když byl jeho malý bráška natolik uvolněný, že se ochotně zapojoval do diskuse na téma sex.

Tom miloval téma sex. Snad v ničem víc se nedokázal tak rozpovídat, jako právě v této oblasti. 
"Dobře, ale pod jednou podmínkou," řekl tajemně Bill a zúžil oči do štěrbinek. "Nafotíme fotky. Erotické. Máš tam kamasutra přílohu. Můžu ti dělat modela a budeš mě fotit. Sice nevím, kdo bude můj partner, ale..." pokrčil Bill rameny hned poté, co navrhl nemravnou zábavu.

S Tomem se zamotal svět. Tak tohle už bylo vážně hodně silný. Tohle by nejspíš nečekal ani sám od sebe, natož od Billa. Několikrát naprázdno klapl pusou, ale zmohl se jen na němé přikývnutí.  
"Ale modli se, ať nepřijdou Géčka," nezapomněl opáčit Tom a začal listovat časopisem, kde je ta zmiňovaná kamasutra. Nějak ji přehlídl. Bill si to očividně prohlížel pozorněji, než by se mohlo zdát.  
"A tady to je," plácl hřbetem ruky po stránce. "Ale budu ti to muset číst, jak se máš štelovat. Fotky jsou jen u některých poloh," poškrábal se pod nosem a prohlížel si fotku klasické misionářské polohy. Nechápal, proč zrovna takovou běžnou banalitu tam vyfotí, a kdejakou akrobacii ne.

"V pohodě, zvládnu to s tvou navigací," zamumlal jednoduše Bill a započal si rozepínat knoflíčky od košile. "Hlavně zamkni. Nehodlám se tu svlékat před nima." 
"Uh, jo," žblebtnul Tom a rychle přešel ke dveřím, kde jen otočil klíčem v zámku. V buse bylo takové pravidlo: nikdy se nezamykat, ale klíč být vždy připraven. Nikdo to nechápal. Ono Billovy nápady nepobíral skoro nikdo. Ani Tom. 
"Hele, jinak ti chci říct, že jsem se tě u Ingrid tenkrát zastal, když ti řekla Divo," díval se Tom do podlahy a nervózně si mnul ucho. Vytáhl znovu téma Bill jako dívka. "Mohl sis všimnout, že se mi to nelíbilo, kroutil jsem očima a řekl jsem ti, že seš malá myška nebo tak něco."

"Já vím," uculil se Bill a jeho košile skončila na zemi. Hned na to tam skončily i jeho těsné kalhoty. Tom si nemohl pomoct, ale vysychalo mu z toho v krku. Bill se na chvíli zasekl, když si prstama zajel i pod gumu boxerek. 
"Mám?" střelil po Tomovi tázavý pohled. Tom se raději posadil zpátky na postel. Mohlo by to s ním totiž seknout. Jeho bráška se očividně nějak moc rozjel. Možná víc, než očekával kterýkoliv z nich.  
"Ehm no... jak chceš," kývnul hlavou. Na jednu stranu to snad i chtěl, vidět Billa kompletně nahého, a na druhou se bál, aby byl pak schopný z toho vůbec udržet v ruce mobil na focení.  
"Podle toho, jak moc přesvědčivě to chceš,"

"Co nejvíc. Jsem perfekcionista," řekl Bill jasně a bez studu. Zahákl prsty za lem svých těsných boxerek a pomalu ladným pohybem stáhl elastickou tmavou látku ze svého klína a boků. Odhodil ji pryč. Tomovy oči se okamžitě stočily do Billova vybaveného rozkroku. Neměl se za co stydět, naopak. Příroda jej obdařila velmi slušně. 
"Doprdele," vypadlo z Toma. Naprostá konsternovanost.

Bill se zatvářil jako největší svatoušek a vlezl na svoji postel. Klečel s nohama mírně od sebe a nakláněl hlavu do strany, když Toma pozoroval. Hravě si okusoval nehet. Tomův pohled mu rozhodně unikat nemohl. Významně zakroutil bokama a Tom musel pod tím náporem tepla, co se v něm začalo objevovat, na chvíli zavřít oči.  
"Ok, tak raději jdem na to," vydechl. "Teda... to focení," dodal v zápětí, jak to myslel a párkrát se u toho zakoktal.  
"Tak něco jednoduššího..." těkal očima po názvech a případně doložených fotkách.  
"Ok, klasika....poloha zezadu," rozhodl nakonec Tom a přečetl stručný návod. Přesto že tuhle polohu znal snad každý. Úplnou klasiku vynechal... přeci jen... to nebylo zas tak záživné. I když v Billovo provedení by možná i bylo.

Vzhlédl ke svému bratrovi a pozoroval, jak se mrštně přesunul ke zdi, kde ležely jeho polštáře, a rukama se zapřel o stěnu. Rozkročil mírně nohy a do svého rozkroku si strčil jeden z polštářů. 
"Jsem kluk, nebudu klečet na čtyřech jak ženská," upozornil Toma, jelikož se nedíval na jeho výraz v tváři. Vadilo mu tíživé ticho. Tom jen němě zalapal po dechu a vlezl si za bratra. 
"Ne asi, však... dělej, co uznáš za vhodné," ujistil Billa a snažil se jej vyfotit zezadu. Potřeboval udělat více fotek z různých úhlů.

Ruce se mu chvěly, ale snažil se nedávat nějaký průchod emocím. Kdyby dával, musel by si snad sám kleknout místo těch polštářů. 
"Tak se tvař vzrušeně. Ať je to realistický," pobídl Tom, když se pro změnu postavil k posteli a snažil se zachytit co nejlepší úhel Billa zepředu. Bill mírně zaklonil hlavu, pootevřel ústa, přivřel oči a na efekt ještě zavzdychal. Tom urychleně udělal fotku a tiše zakňučel. A to mají být teprve v začátku? Tak tohle nemůže jen tak zvládnout. Bill vypadal nanejvýš spokojeně.  
"Ehm... tak dál," zadíval se Tom znovu do časopisu ležícího na posteli 
"Tak třeba váhu... ta má i fotku," strčil časopis Billovi pod nos. Bill si obrázek důkladně prohlídl a narychlo přečetl popis.  
"Jo, takže takhle," žbrbal si pro sebe. Sedl si na postel a nohy spustil dolů. Roztáhl kolena a polštář si narazil do klína. "To že ženská má bejt zády ke mně, už si budeš muset domyslet," zaculil se.


Tom jen zase valil oči. Představa, jak Bill projíždí nějakou roštěnku, jej nanejvýš hnala do horoucích pekel. Potil se. Nevěděl, či se kroutit nebo mlčet, mluvit. Netušil, jak Billa komentovat. Vypadal tak sexy a mužně. 
"Tohle poslat do novin, nikdo o tobě už neřekne, že seš holka," utvrdil ho Tom, Bill si vášnivě olízl rty, hlavu naklonil mírně do strany a boky vystřelil kupředu.

"Do prdele," zakašlal Tom a roztěkaně začal lovit mobil po podlaze, jak ho z nenadálého šoku upustil. Tohle si jeho bráška mohl odpustit. Tomovi stačila jediná představa Billova přírazu do... no teď si sám nebyl jistý, jestli do kundy nebo do prdele... a v jeho vlastním penisu výrazně zacukalo. Zhluboka oddechoval, aby se nestala ta největší možná katastrofa, která se v daný moment stát mohla. Cítil, jak mu hoří uši. Ač velice neochotně, ale přesto si musel připustit, že jeho malý bráška působí takhle velice sexy a jeho to vzrušovalo. 
"Oh, pošleme je do příštího vydání Play Boye?" Zasmál se hravě Bill a špičkou jazyka přejížděl po hradbě horních zubů.  
"Uhm, spíš... někam na net, pěkně by si na tobě David vydělal," ušklíbl se Tom a vylezl na protější palandu, kde se usadil na kolena. Chtěl Billa fotit jaksi ze shora. Umělecké fotografie z mobilu. Nepříliš profesionální, ale dostačující k ukájení se. Ne, že by je Tom hodlal k tomuto využít, ale... 
"Vyber si další polohu, nechce se mi jít hned dolů."  
"Mmmm jo, hned jdu na to," přestal škubat pánví proti polštáři a natáhl se po časopisu. Kroutil pusou, když vybíral další polohu.  
"Oh, tohle je děsný. Ty nejlepší polohy nutně vyžadujou partnera," zakřenil se, odložil polštář stranou a pohodlněji se uvelebil. Tom se plácnul do čela. V mobilu stále zaměřoval Billa a jen těžko rozdýchával fakt, že se mu podařilo udělat fotku zrovna v momentě, kdy se Bill zbavil polštáře ze svého klína. Na jednu stranu se mu tohle celé až nebezpečně moc zamlouvalo, a na druhou se modlil, aby to snad Billa přestalo bavit. Dost ztrácel kontrolu nad svým tělem. Bill si vybral ještě několik dalších poloh. 
"Ježiši, Bille... šoustáš to blbě," zakroutil Tom hlavou, když se Bill nastavil ne zcela podle uvedeného návodu. Tom ho zběžně přečetl ještě jednou, aby se ujistil, že se neplete. 
"No jasně... takhle," došel k Billovi, chytil ho za boky a víc ho natočil na bok. Pokrčenou nohu mu přehodil víc ke kraji postele. 
"Chápeš... holka má ležet stejně jako ty. Ty pokrčený nohy máte přes boky. Už to chápeš?" vysvětloval odborně Tom a Bill si podle jeho další navigace uhnízdil polštář v příslušných místech.  
"Vidíš... to je to, co říkám. S partnerem by to šlo samo. Jak to mám chápat s polštářem, když polštář nemá nohy?" zamudroval a odhodil vlasy z tváře, aby byl na snímku co nejlépe vidět jeho vzrušený výraz.  
"Mám ti snad pořídit nafukovací pannu nebo co?" ťuknul si Tom do čela a protočil oči. Jako vždy. Byl celý zpocený a až moc nervózní. Bill ho rozčiloval svou nešikovnosti ve všem, co udělal. Dokonce i v sexu je nemotorný. "Navíc sis to vymyslel sám, takže si šukej polštářek a dej pokoj," Tom už ztrácel trpělivost. Billův svůdný pohled nešel za žádnou cenu přehlížet. 
"Když seš tak chytrý, tak mi to předveď sám, ty sexgotte!" vyprskl pobouřeně Bill a onu měkkou věc si odhodil z klína stranou. Ignoroval fakt, že jeho péro je tvrdé jak skála a pyšně se tyčí u jeho bříška.


"Fajn," prsknul Tom dřív, než si stačil uvědomit, co vlastně z té pusy vypustil. Uvědomil si to až v zápětí, kdy po něm jeho malý nadržený bráška hodil tázavým pohledem a lehce špulil pusinku v očekávání, co Tom vymyslel. Tomovi náhle vyschlo v krku a žaludek udělal pár obrátek. V těch několika vteřinách ticha slyšel jen tlukot svého srdce. 
"Tak sleduj," došel až k Billovi a lehl si na bok čelem k němu. Přece by teď nevycouval. Takový srab nebyl. Bill několikrát zakmital řasami. Spíš doufal, že jeho dvojče nebude až tak akční. Tom se snažil ignorovat fakt, že je Bill kompletně nahý a vzrušený. Přitiskl se tělem k němu a jedu pokrčenou nohu mu hodil přes bok. Jeho pokrčenou hodil přes ten svůj, aby do sebe zapadali. Hlasitě polknul, když se Bill ochotně nastavoval, aby jim to vyšlo tak, jak popisoval návod. 
"No... vidíš, že to jde," vykoktal Tom, jasně cítíc Billův tvrdý penis.


"Yeah, jde to, až na to, že nemám do čeho zasunout," zabručel frustrovaně Bill. Už se zase na něj sypaly všechny ty věci ohledně sexu či vztahu. Chtěl mít partnerku, ať už kvůli citům nebo fyziologickým potřebám. Tom jen zůstával ležet a jeho mozek odmítal přemýšlet. Byl vygumovaný. 
"Si sežeň nějakou děvku a máš vystaráno." 
"Blbečku!" praštil Bill Toma do ramena, čímž vynaložil pro větší účinek sílu celého těla, a tím pádem se rozkrokem otřel o Tomovy džíny. Udělaly se mu hvězdičku před očima. Tiše vydechl. "Kdybych chtěl, dostanu každou do postele!" 
"Ale ty chceš, seš nadržený prase," uchechtnul se Tom.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzana Zuzana | 17. června 2012 v 19:45 | Reagovat

Ježiši, kto by z tohoto nebol nadržaný, musí byť totálne svätý alebo impotentný.Dokonalý vzrušujúci úlet.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama