Geisha from Tokyo 4

8. prosince 2010 v 13:46 | Doris |  Geisha from Tokyo
Geisha from Tokyo
Billa probudily ráno až kroky po navoskovaných parketách. Oči ho pálily. Usnul pozdě a vstával brzy, a že by se vyspal nějak skvostně to se také říct nedalo. Nebyl na tohle místo ještě zvyklí. Nejraději by se otočil na druhý bok a spal dál, ale pochopil, že nemůže. Podle toho jak si dívčí hlasy povídaly a stále přecházely sem a tam, usoudil, že opravdu musí vstát. Vylezl z nízké postele a bosky docupital ke dveřím. Byl zvědaví co se děje. Odsunul je stranou a vystrčil hlavu ven. Nikdo si ho nevšímal. Několik dívek přecházelo sem a tam a pak opouštěly dům. Bill nakrčil čelo. Vlastně netušil, co má dělat. Aiko mu neřekla co má udělat až se vzbudí. Nejistě vyšel z pokoje a zamířil do kuchyně, kde se s ní včera poprvé setkal. Docela se mu ulevilo, že není v domě sám a že není jediný kdo má na sobě košili.

Několik dívek sedících v kroužku a pojídajících rýži, je měly na sobě také.

"Dobré ráno Sakuro." Ozvala se Aiko a Bill leknutím nadskočil. Vůbec si ji nevšiml
"Ježiši..dobré ráno." přitiskl si ruku na bušící srdce. Aiko se zamračila. První Billův projev tedy nebyl zrovna nejlepší na zdejší prostředí.
Bill se hned omluvně na Aiko usmál, když si všimnul jejího výrazu. Všechno tady pro něj bylo nové, neobjevené. A to nemluvně o tom, že měl na sobě košili jako i jiné dívky. To všechno bylo pro Billa nové. Nikdy by si nepomyslel, že i on bude tohle nosit. Že se vůbec v takové situaci ocitne. Ale pokud chce najít Toma, což Bill chtěl ze všechno nejvíc bude muset pro to i něco obětovat. Na nejspíše tohle bylo právo ono. Být Geishou.


"Doufám, že jsi si dobře vyspala jelikož hned po snídani se dáme do práce." Dodala tiše Aiko a poté podala Billovi, teď už Sakuro malou misku s rýží aby se mohl nasnídat spolu s ostatními dívkami.
"Děkuji Aiko," špitnul tiše Bill a přijal svou snídani. Přisedl si na kraj kroužku dívek na zemi a dal se i on do pojídaní rýže pomocí hůlek. S těmi se za tu dobu co žil v Japonsku naučil, takže ani teď neměl problém. Cítil se ale poněkud zvláštně až vyčnívajíc mezi ostatními. Byl ale rád, že měl košili tak dlouhou, že nebyla šance, aby někdo utkvěl svůj pohled do Billova klína, který byl poněkud jiný než ostatních. Něco tam nadbývalo.
A zároveň byla i dostatečně volná aby nikdo nezaznamenal, že mu chybí dívčí vnady. I přesto na sobě cítil jistý nepříjemný druh pohledu. Zvedl oči od své misky a setkal se pohledem s jinou dívkou. Mohla být tak o rok až dva starší než ostatní dívky a Billa si prohlížela poněkud nepříjemně. Bill se nejistě zavrtěl.

"A kdo ty jsi?" Promluvila na něj chladně, až to Billa zarazilo. Podle jeho názoru se k její kráse takový tón hlasu nehodil. Proč dívka, která krásou vyčnívá nad ostatními má tak chladný hlas?
"Sakura." Špitnul Bill. Bylo pro něj vcelku obtížné oslovit se dívčím jménem.
"Miyako....když Geisha jí, tak nemluví." Podívala se po dívce přísně Aiko.

"Seznámíte se později." Aiko byla přísná, když šlo o výchovu dívek. Proto také z její školy odcházely ty nejžádanější geishy.

"A ty Sakuro se narovnej." Bolestivě zatlačila kloubem prstu do Billovo páteře. Bill bolestí zakňučel, ale záda okamžitě propnul. Miyako se jen škodolibě uculila a vložila další sousto rýže do úst.
Bill stále nevěděl, co jej pořádně čeká. Co má od toho čekat, být Geishou. Ale už teď věděl, že to pohádka nebude. Nejspíše se s ním nikdo mazlit nebude. Ale na to v jeho životě nebo alespoň v poslední době byl zvyklý. Jeho život nebyl lehký ani doposud.

Raději už nemluvil, aby zůstal slušný, tak jako dívky mají být. Snažil se zůstat narovnaný a přitom ujídat rýže z misky. Stále cítil ony pohledy na sobě. Nevěděl proč ale jako by jej Miyako oči doslova propalovaly. Byla to krásná dívka ale přesto mluvila k Billovi chladně. Proč?

Když Bill dojel poslední zrnka rýže a polknul je postavil se na nohy. Hned na to ale dostal kázání.
"Nezvedej se jako kůň." Pokárala jej Aiko a Miyako se jen pro sebe usmála a sama se ze země pomalu a slušně jako pravá dívka zvedla.

Bill se nechápavě kouknul na Aiko. Nechápal, co udělal špatně. Vždyť se jen postavil na nohy a hned to bylo špatné?

"Sedni si." Řekla a přitom mu z rukou vzala prázdnou misku a odložila jí na stůl. Když Bill seděl zpátky na zemi, přisedla si i ona k němu.
"Musíš se zvedat jako správná Geisha." Opomenula jej a Bill jen přikývl a přitom ji sledoval.
"Posuň jednu nohu dopředu a pomalu se zvedni." Ukázala sama Aiko názorně Billovi jak se má zvedat a Bill ji napodoboval.

Hned za ní byl i on na nohách.
Aiko se pousmála a přikývla na znamení, že tak to je správně. Billovi zahořely uši. Byl oproti dívkám opravdu pozadu, co se těchto věcí týče. A Miyako to očividně dělalo dobře.

"Tak a teď tu misku můžeš odnést." Podala Aiko Billovi prázdnou nádobu. Bill se ji okamžitě chopil a chtěl ji odnést, ale zarazilo ho Aikyno vzdychnutí. Očividně něco udělal špatně. Nejistě se kouknul do rtu a jeho záda se opět povolila. Nebyl zvyklý chodit narovnaný a tak ho jednoduše bolela.

Aiko mu misku vytáhla z ruky a položila ji na stolek. Už ho raději nenutila si sedat, jelikož by se pak už nejspíše nezvedl, kdyby k tomu měl ještě plné ruce. Jemně vzala jeho dlaně do svých a dala je k sobě. Misku do nich vložila.
"Nedrž ji za dno a palce dej výš k okraji." Pomohla mu posunout prsty, tak jak to bylo správně a Bill to pozorně pozoroval. Bylo to trochu nepohodlné na jeho vkus, ale svým způsobem to působilo hezky. Jako by držel křišťálovou kouli.

"A narovnej se." Pokárala ho. S tímhle budou mít očividně velký problém, který budou muset nějak vyřešit.

"Teď ji odnes a dělej malé kroky." Dodala předběžně, jelikož se obávala, že by Bill byl schopný zaujmout čapí tempo.
Chlapec skrývající za dívku jen nepatrně přikývl, ale raději nepromluvil. Nevěděl, co by měl říct, aby to bylo vhodný. Proto raději nemluvil. Malými kroky až drobnými se tedy rozešel. Snažil se myslet stále na to být narovnaný ale i to bylo pro něj obtížné. Přesto se vzdát opravdu nechtěl. Položil misku a poté se znovu otočil a podíval se na Aiko. Nevěděl, co má nyní dělat a proto stál na místě.
"Pojď ke mně." Řekla mu a Bill se tedy opět malými kroky rozešel k Aiko. Dlouhá košile jej snad i malé kroky nutila dělat. Snad se i obával toho, že by mohl upadnout na zem, kdyby udělal poněkud velký krok.

"Nezapomínej na to zůstat narovnaná." Znovu Billa opomenula. Na tohle se bude muset opravdu ještě hodně zapracovat jelikož Bill zapomínal a to se na dívku nehodilo. Ne v tomhle době. Ne pokud se má Bill stát Geishou.
"Nyní půjdeme do koupele abychom se postarali o tvou pokožku a poté ti vybereme vhodné Kimono. Také budeme muset zapracovat na tvých vlasech." Řekla Aiko a přitom prsty prohrábli Billové poněkud jiné černé vlasy, než měly dívky.

"Taky dostaneš přezůvky, které jedny budeš nosit tady a druhé budeš používat, když půjdeme z domu." Špitla Aiko a poté se sama malými kroky rozešla.
"Teď mě následuj." Dodala tiše a Bill ač bych zaseklý z jejich slov sebevíc i on se pomalu rozešel.

Za prvé neměl dobrý pocit z koupele, jelikož jak mu bylo jasné nebude tam sám ale s Aiko. A zadruhé sám nevěděl co Komino je. Nejspíše nějaké šaty jak soudil.
Ostatní dívky očividně věděli co mají dělat, jelikož si jich nijak nevšímaly a každá se věnovala svojí vlastní činnosti. Aiko odsunula dveře a vešla dovnitř. Zůstala stát u nich a nechala vejít Billa. Billovo kroky byly stále víc a víc nejisté. Aiko si pomalu klekla na zem a dveře za nimi naze zavřela. Nohy složené pod sebou a dlaně si položila do klína. Zadívala se na Billa. Bill nechápal, co by měl dělat. Zmateně na ni koukal a čekal, že mu třeba napoví. Neudělala nic. Billovi to postupně docházelo. Kleknul si naproti Aiko. Ta jen zakroutila hlavou.
"Udělal jsem to špatně?" Špitnul Bill.

"Udělala." Opravila ho Aiko. Bill se rychle ohlédl, zda jsou tu skutečně sami. Naštěstí ano. Znovu se postavil.
"Klekej si pomalu. Chodidla co nejdéle na podlaze a košili urovnej pod kolena." Bill přikývl a učinil druhý pokus. Nebylo to slavné, ale mnohem lepší. Aiko pozvedla dlaně a hladila Billovu tvář. Potřebovala vědět, jakou má pokožku. Kvůli bylinkám či květinám do koupele.
"Třešňový květ." Usmála se Aiko. Konec konců i Billovo nové jméno znamenalo třešňový květ a hodilo se k němu. Tyhle květy byly v Japonsku velmi oblíbené a symbolizovaly nejvyšší čistotu, krásu a jemnost.
Bill k tomu nic neřekl. Jen se usmál a stále své čokoládové oči nespouštěl z Aiko.
"Teď se postav, tak jak jsem tě to učila a svlékni se. Já mezitím připravím koupel." Špitla Aiko a ona sama se tak samo postavila na nohy. Bill sám pomalu vstal, ale nyní byl poněkud rozhozený tím, že se měl před Aiko svléknout. Nikdo jiný tady nebyl ale stále tady byla ona a to Billa znervózňovalo.
"Svlékni se Sakuro." Zopakovala žena a poté přešla k velké vaně a zašla jí napouštět teplou vodou. Přidala do toho patřičné aroma, o kterých se Billovi už zmiňovala. Právě mu chystala koupel
Bill nasucho polknul. Rozhlédnul se, zda tady není někdo, kdo by jej mohl vidět a když zjistil, že je tady sám krom Aiko začal se stále nesvůj pomalu zbavovat velké košile.

Pomalu jí odložil stranou a nakonec se zbavil také svého spodního prádla, které bylo poněkud jiné, než nosily dívky. Svými dlaněmi si zakryl rozkrok, když po chvíli stál nahý. Na jeho bledém těle měl husí kůži. Ale nebylo to ze zimy natož z toho, že byl nervózní.
Aiko se neohlížela. Samotné jí to nebylo zrovna příjemné, když se jednalo o chlapce, ale výhodou pro ní bylo, že muže již viděla několikrát. Vysypala do vody plné dlaně třešňových květů a poodstoupila.
"Tak pojď." Ladným pohybem ruky mu naznačila, aby vlezl dovnitř a nechala ji na okraji vany. Bill udělal několik váhavých kroků. Voda byla průzračná. Bylo mu jasné, že se neschová.
"Nemusíš se stydět. Já přeci znám naše tajemství." Zašeptala Aiko a povzbudivě se usmála.
"Já vím. Já jen…" Snažil se Bill najít vhodná slova.

"Rozumím ti." Přikývla Aiko a vyčkala, než Bill ponořil své tělo do vody. S rukama stále zakrývajícíma své intimní partie. Spokojeně vzdychnul a záda opřel o okraj vany. Voda byla příjemně teplá. Aiko zůstala stát za ním a vnořila dlaně do vody. Pohladila jeho ramena.
"Jsi nedotčený?" Zeptala se a dlaněmi sjela na jeho hruď. Bill zahořel červení o poznání víc.
"Jsem." Přiznal a ztěžka polknul. Aiko se jen usmála.

"Tím je to jen dobře. Jsi cudný. Taková má Geisha být." Billa to nijak neuklidňovalo, ale nic neříkal. Aiko nabrala vodu do dlaní a pustila mu ji na vlasy. Několikrát dokud nebyly úplně mokré. Bill by lhal, kdyby tvrdil, že to není příjemné. Bylo to uvolňující. Olízl si rty. V ten moment Aiko strnula. V Billově jazyku se leskla kovová kulička.
Nebyla na tyhle věci zvyklý, jelikož tady nepřipadaly v úvahu. Nenapadlo jí, že by Bill mohl nosit něco takové. Až nyní když onu kuličku pohledem zachytila. Tohle nebylo dobré.
"Vyplázni na mě jazyk." Promluvila Aiko po chvíli a Bill na ní zamrkal svými dlouhými řasami. Zaváhal.
"Ehm… cože?" Vydechnul tiše Bill, jelikož nepochopil proč to po něj Aiko chce. Jemu samotnému to nedošlo.
"Vyjadřuj se slušně a teď na mě vyplázni jazyk." Zopakovala žena a stále se upřeně dívala na Billa. Ten nakonec bez dalších slov nepatrně vypláznul jazyk. Koukal na Aiko a ta znovu strhnula, když viděla věc v Billově jazyku. Chytla mu jej a on vyjekl, jelikož se jejího gesta poněkud vylekal.
"Ta věc musí okamžitě pryč. Tohle si Geisha nesmí dovolit." Zamračila se Aiko a prstem ukázala na Billův jazyk, aby tím naznačila co má na mysli.
"Uhm…" Vydechl ztěžka Bill. Měl se zbavit svého piercingu, který má už několik let? Který si tolik zamiloval a líbil se mu?

"Je přeci v jazyku a to není vidět." Posnažil se Bill i když už předem věděl, že neuspěje. Nemýlil se.
"V žádném případě jej mít nebudeš." Pokárala jej Aiko a přitom zakroutila hlavou k nesouhlasu.

"Rychle s tím ven nebo ti ho já sama z jazyku vytrhnu." Dodala ještě tiše ale přitom rázně. Bill nasucho polknul a mírně vykulil oči. Aiko nevypadala, ale přesto dokázala být přísná a dokonce Billovi nahnat poněkud strach nebo jej znejistit. Nic proto dál neříkal, a ač nerad vypláznul mírně jazyk a pomocí svých prstů si odšrouboval piercing. Ztěžka si povzdychnul, když jeho jazyk byl holý, bez jeho ozdoby.

Poté piercing podal ženě a ta jej odložila stranou. Čeho ještě se bude tady nucen vzdát? Bude to jen piercing v jazyku nebo to zajde ještě dál?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama